| Trefla a întrebat:

Vi sa sculat mostenitoru cand v-ati uitat la"2girls 1cup"?

Răspuns Câştigător
| cocoman a răspuns:

Du-te frate si lasane in pace... iautel si pasta. aproape mi-a venit sa vomit. alea is niste tImpite cu T mare de la proaste...Doamne mare ti-e gradina

8 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Prima data am citit "Vi s-a sculat monitorul cand..."
Si am vrut sa te intreb ca de unde sti O_o

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Nu.cand m-am uitat la asta:
http://www.2guys1stump.com/

| AndutzaAndu a răspuns:

Mie mi s-a sculat greața...

| AikkoxD a răspuns:

@ JUSTERINIandBROOKS - http://1.bp.blogspot.com/......sgust2.jpg

*majuscule*

| αηηα a răspuns:

Haai ma, de ce a trebuit sa-mi amintesti? crying

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

@JUSTERINIandBROOKS,Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

CCCRrrrrrrrrrrrreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeedddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd! rolling on the floor))))

| αиdяαdα a răspuns:

@BlackVeil: Mai bine nu fi curioasă laughing) e mai bine pentru sănătatea ta! Nu mai ştiu cine mi-a arătat porcăria aia, ştiu că era un prieten la mine, da' în orice caz :-& nu cred că poate să-ţi placă aşa ceva!

| rooney a răspuns:

Nu