| CannbalCorpse a întrebat:

Vi se pare urât complimentul făcut de mine iubitei mele, după faza asta s.a despărţitt de mine : "Tatăl tău e pădurar? Că atunci când te văd mi se face buştean". Oare avea motive de despartire?

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Probabil a interpretat greșit ce ai vrut să spui.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Genial.

| GroparuVesel a răspuns:

Nu e mai urat decat complimentul facut de mine sotiei inainte de casatorie: "Eu sunt groparul, tu imi lustruiesti lopata."Atunci mi-am luat o lopata in lopata.

| ILoveTacos a răspuns (pentru GroparuVesel):

Heh.Așa ți-a trebuit.Alege-le și tu pe alea mai decente.

| FartsMaker a răspuns:

Asta trebuia postata la dragoste si sex si pun pariu ca unu iti raspundea:stiu cum e

| CannbalCorpse explică (pentru FartsMaker):

Am postat.o si acolo si crede.ma am avut niste raspunsuri... wow -.-'

| JeStieKungFuDaNuStieKarate a răspuns:

Nu inteleg, vrei sa rad sau vrei sa plang?laughing

| W3R4 a răspuns:

Doamne,de ce să se despartă? laughing
Eu dacă eram în pielea ei, şi tu-mi ziceai asta, cred ca leşinam!

| KristalPop a răspuns:

Nu, nu avea, mi se pare chiar un compliment.

| Snowal15lea a răspuns:

Te iubesc de mi-sendreapta cornul. Complimentul tau este prea smecher.

| SootheMySoul a răspuns:

Eu una nu va inteleg:de ce va complicati cand sunteti varza la dat complimente...

| Andyᵗᵐ a răspuns:

Despartire - Sigura
+ Daune Corporale - O palma sau un picior intre "bustean" cum zici tu.
Tristete - 100%
Nu prea sunt motive dar 60% are dreptate.
Acum nu stiu daca sa rad sau sa plang da uite cum sta treaba: Eu rad tu plangi big grin

| CamiiBăă a răspuns:

Da...laughing)

| ooolifeoolol a răspuns:

Probabil a uitat sa-i duca benzina la taica su pentru drujba.Se intoarce ea, se intoarce! Fica de padurar nu lasa niciun copac nerezolvat...

| iHateStrike a răspuns:

Iubita ta nu știe să aprecieze nimic.

Complimentul care i l-ai făcut este uimitor.

| SpongeBobPantaloniTriunghiulari a răspuns:

Bine ca nu ai spus: "Ai mancat ciment? Pentru ca arati beton."

| Gabriela1998Gabi a răspuns:

Amuzantlaughing

Întrebări recente