| anonim_4396 a întrebat:

VICTORIEEEEE! Oameni buni aflati aceasta: http://www.tpu.ro/......ina-2.html este ultima postare a lui @LadyJ! Am castigat! Am invins capul rautatilor! DAU DE BAUT!

13 răspunsuri:
| EVERYBODY a răspuns:

Jur că nu pot să mă decid care-i obsedatu', tu sau ea.

| Dash a răspuns:

Cool!
Eu vreau un paharel de apa plata!

| αηηα a răspuns:

Da... sper sa fie ultima postare de pe contul ala...ca daca isi face altul o sa ne bantuie la nesfarsit crying

| giuly a răspuns:

*scapă un pârţ de la emoţii*

| NOBODY a răspuns:

Vai! Flavius, tu ești ca Hanibal! Atât de faimos, dar atât de păros!

Răspuns utilizator avertizat
| Comeandtellmesomething a răspuns:

A zis cineva ca da de baut?
*zambet ironic*
Aaa...ce faci Flavius?

Răspuns utilizator avertizat
| Biby a răspuns:

Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyy!
In sfarsit am scapat de ea! Yuppy!
Sper sa nu o mai vad niciodata pe aici.
Hai sa facem petrecere!
Eu aduc bere!

| Musique a răspuns:

Si eu apar acolo rolling on the floor...sincer nu cred ca am scapat,la cate este instare sa faca fata asta
ea chiar tine la JB, asa cum noi tinem la cei pe care ii ascultam zi de zi, asa ca nu cred ca ne va parasi asa de usod straight face

| WhiteWolf7 a răspuns:

Cand si unde?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rahat.

Nu mai am pe cine înjura.

| acadeauacusurprize a răspuns:

Bah fratilor si eu sunt cu voi peste tot auzi numai gaystin biberon asta cap de mop...un idiot si ce draq fetele cuprise intre 8 si 14 ani sunt indragostite de vedeta pop a curului...mi-am speriat pisica cand am ascultat din greseala pe cap de p**a astacrying

Întrebări recente