| RazzMTB a întrebat:

Visul meu e sa ajung globalist american, sa controlez lumea, sa elimin religiile si sa reduc din populatie, ce pot sa fac ca sa se indeplineasca?

16 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mananci multa fasole, iar din gazele rezultate faci apa, inerala speciala.
Dupa ce ai brevetat in Amerca prdusul si incepi sa-l vinzi in lume (ca arma secreta speciala), vei avea posibilitatea sa ceri si cetatenie USA.
Aplicand strategia, vei contribui si a scaderea populatiei (oamenii ar fugi de pe Pamant, la fratii lunatici martieni.
laughing

| mODIN a răspuns:

Printre altele, eu sunt curios ce e ala un "globalist american"

| RazzMTB explică (pentru mODIN):

You missed the joke ma friend

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi prima data daca iti dau aia viza

| J0B0MAT a răspuns:

Nimic.

| johnnny123 a răspuns:

Păi tu vrei "să controlezi lumea" și ceri sfaturi pe TPU?

Este ca și cum ai spune "visul meu este să colonizez planeta Marte, pot să fac un lansator suficient de puternic din elasticul de la chiloți?"

| RazzMTB explică (pentru johnnny123):

E la misto, stay chill man

| johnnny123 a răspuns (pentru RazzMTB):

Întradevăr, este o glumă foarte reușită să spui că vrei să comiți genocid.

| ioana748 a răspuns:

Caterincarolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| adryang78 a răspuns:

Să te trezești din somn, ca să nu mai visezi. Te dai frumușel jos din pat și te duci la muncă. laughing

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Vorbești cu Soros, stai să-ți dau imediat numărul

| CIVIC1 a răspuns:

Ce ganduri demonice ai!

| CIVIC1 a răspuns:

,,Fa oamenilor ceea ce vrei sa ti se faca tie!"