| PedoBearxD a întrebat:

Vizualizati acest comic inainte sa intrebati de ce moare T/A.
http://i.imgur.com/6ppjd.png

29 răspunsuri:
| Puţifer a răspuns:

Mă bucur că cineva ne înţelege suferinţa.

| Pisicuța a răspuns:

@Wladutz
Toată lumea se plânge straight face

Revenind...PedoBearxD sunt perfect de acord cu tine.Aș vrea să dispară cocalarii care se cred importanți și pițipoancele care scot întrebări tâmpite din sânii ăia plini de silicon oh go on.

| MoonLight a răspuns:

Frate...ai dreptate. Peste 80 de procente din intrebarile de la T/A sunt niste prostii : cirese de pe mort. Totusi vad ca esti revoltat de asta. Nu zic ca nu e bine, dar tu crezi ca noi nu ne-am saturat de specii din astea? Imi vina sa borasc cand vad intrebari care contin "gaystin, ghiceste si mie in anus, cine mi-a furat chilotii, etc".
Asta nu o sa schimbe nimiiiic... Inventeaza un genocid pentru astia (cel putin da o idee) si vedem. Faza cu scrisoarea la admin e fumata oh go on. O gramada au facut "scrisori" si iacata ca s-au inmultit inloc sa moara.
Probleme din astea nu sunt numai la T/A. TPU e populat in mare parte de copii cu varste intre 10 si 12 ani sau chiar mai mici. Gramatica pute pe forumul asta! Putini o mai respecta.
Si apropo de comicuri...Pentru ce puii mei s-a inventat categoria Comics? Astia fara talent sunt invitati sa posteze acolo nene. Dar si categoria aia e plina de "ziceti un banc frumos".
In the end, incercam sa supravietuim noi astia cu capul pe umeri, care inca n-am uitat gramatica si continuam o scoala, care putem gandi logic si sa evitam intrebarile stupide.
Mentineti-va capul pe umeri. ^_^

| Mişaaa a răspuns:

Adminii nu vor schimba nimic, pentru că[tu ai spus] :
LI SE RUPE DE NOI!
Totuși, cred că ar fi o idee bună...

| EvangelineDS a răspuns:

RESPECT BRO! chiar m-am saturat de gaystin si de comicuri nereusite...inainte noi voriam categoria comics ca sa avem unde posta comicurile noastre dar acum sa ales prafu de ea alti nici nu stiu ce inseamna comics BA COMICS II OO CATEGORIE UNDE POSTEZI COMICURILE NU UNDE INTREBI DE BANCURI SAU DE NU STIU EU CE altii se lauda ca au muncit la un comic si nici macar nu inteleg ce zice comicu bai frate daca ati munci va e lene sa scrieti mai citet?! plus de asta nimeni nu vine cu nimic ABSOLUT nimic nou de es. unu so pus sa intrebe daca-l primim la T/A si ca sa fie altii la moda [ca maimutele ] sau pus si ele pe repetat aceleasi chestii daca cretaker mufla mhn24 ar mai fi facut mai des comicuri pana si ei au renuntat la t/a fara sa dea anunt ca altii care pun enspe mi de anunturi numa ca sa se arate in evidenta [mesaj pentru. aia: [plecatii nai@bi cui credeti ca ii pasa de voi care nici nu stiti sa faceti un comic]
ultimele cuvinte
R.I.P. T/A [dedic aceasta paranteza robotelului]

| EvangelineDS a răspuns:

App. PedoBearxD ai uitat de aia care isi fac teme pe TPU

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Unde semnez?

Sper ca T/A sa-si revina! sad

| sabilopod a răspuns:

Dar si eu am inteles(seriously, dude)...pot fi in categoria celor cul mentionati mai sus? big grin

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Uite de'asta m-am saturat de T/A.Eu m-am mutat la celelalte categorii.

Sa ramana sanatosi cu comicurile lor de ca...cao si cu glumele de "lemuri".

Stai pe rfecventa si lasa-i in pace, ca poate ajungi raportat.

Fa ca mine...o sa fii multumit. happy

Oricum sper ca te-am ajutat happy

| DudaYeah a răspuns:

Sunt cu tinewinking

| CautNume a răspuns:

Nu am prea auzit de tine (sigur nici tu de mine) dar ba esti printre cei mai inteligenti useri (in sensul bun al cuvantului) deci pune o intrebarea unde sa compunem acea scrisoare si sa o trimiti tu!
"succesuri" noua, cei care vrejm sa facm revolutia "TPU"

| CautNume a răspuns:

ZoOzOLe ai zis singura ca ai raspuns degeabalaughing
(pentru acest fel de specimene trebuie facuta acea scrisoare pentru adiministratori)

| Asdfasdefta a răspuns:

Cie zice ca moare T/A? Daca noi vrem, normal ca moare. Daca ii izgonim pe astia dup'aici, poate se schimba ceva. Crede-ma, ii ignoram, nu raspundem la intrebari si vor pleca singuri.

| Adredemesconf a răspuns:

Foarte mare dreptate ai.Da, m-am saturat...comicuri aiurea, aproape fiecare aceeasi tema, prost desenate. Plus ca mai toata lumea si-a pus de acum"... production".De la cine a inceput asta? (habar n-am cine a pus primul chestia cu production). Am facut si eu 2 comicuri, doar asa sa vad cum e big grin.Am vazut ca nu-mi iese, asa ca m-am lasat.Dar daca le spui ca" e jalnic" sau "e naspa" ori "lasa'te", incep sa te injure.
Am postat o intrebare referitoare la comicuri, dar ma refeream la cu totul altceva.Sa faca cine vrea 2-3 comicuri, si daca nu sunt bune sa se lase. Dar acum nici asta nu mai merge, pentru ca multi scriu "uaaaau e super!" sau "ce misto, e cel mai tare, funda?" doar pentru fundita. Si apropo de intrebari stupide, unele is mai mult jalnice, stupide, cretine, fara sens si deloc amuzante, chiar daca cel care le-a pus considera ca "uaaau ce minunat is ca am publicat minunea asta asa de minunata!". Cretini, frate.Ma enerveaza mult și faza cu bancurile, FRAȚILOR EXISTA GOOGLE! Poate unii nu știu încă...plus ca s-a mai pus întrebarea de enșpe mii de ori, dar ce sa-i faci, dacă e greu sa apeși pe search...Si mai sunt și întrebările stupide. Spunea un user (Putifer) ca ar trebui inventata o noua categorie "stupids". Mamaaaaa! ar fi plin de întrebări acolo!

| ZoOzOLe a răspuns:

Ba au aparut si la intrebarea aceasta pupincuristii! bha lasatii vrajeala ca stiu ca nu va pasa! sunt altii care sunt cu adevarat ingrijoratii...intrebarea este pentru userii T/A nu pentru zdrente

| Popcorncubranza a răspuns:

Aici ai mare dreptate si te sustin! Toti gaybaristii, incultii care nu stiu sa isi faca tema sau aia care nu stiu sa dea search pe google vin aici. Toti scriu ca pleaca, nu ne mai amenintati atata, plecati odataoh go on. Si toti aia care mazgaliti si scrieti ca e cel mai cool comic, daca va zice lumea ca e naspa, lasati-va, ca nu zice lumea e proasta! Si pupincuristii aia care zic ca e super, terminati! Ce dracu, cersiti o fundita?straight face Asta e, cum a zis Einstein : "Inteligenta e constanta pe planeta, populatia e in crestere".
La petitie ai semnatura mea! Trebe facut ceva.

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

M-am saturat sa aud ca moare t/asad
facetzice vretzi...pe mine nu ma intereseazasad

| andrei62 a răspuns:

True... dar in loc sa te plangi nu mai bine te gandesti la o modalitate dea scapa de ei?

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Ai cea mai mare dreptate
Te suuustin!

| RheaLustzig a răspuns:

Very true... ^-^ Respect!

| annammaryya a răspuns:

Chiar ai dreptate in ce ai zis

| DildăuPaispe a răspuns:

Trist, dar adevarat.
(Si semnez petitia)

| AcestaEsteUnContCaOricareAltContDePeTpu a răspuns:

Ai dreptate in comic big grin

| bogdan14_5722 a răspuns:

Mi-e lene sa citesc tot ce scrie acolo

| petruclaudiu78 a răspuns:

Da, interesant comic. Ai uitat totusi sa treci categoria din care faci si tu parte, a celor cu limbaj vulgar. Nu, T / A nu moare, decat o data cu TPU, numai ca T/A nu inseamna Trivia/Amuzante, ci altceva. Asta si din cauza unora ca tine.

| andrey23 a răspuns:

Adevarat! si amuzant big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine.De acord.E bine cand pui problema asa.

| Wladutz a răspuns:

Cum se face ca tu dintre toti userii de pe T/A numai tu te tot plangi ca vai moare T/A.

| jojo_2491 a răspuns:

Unde se semneaza aceasta petitie?