| ๓ยเ a întrebat:

Voi ati prins categoria Comics?

20 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Yeah, a fost un eşec din momentul în care a apărut. Era ca o afurisită de ejaculare prematură, dude.

| Apache a răspuns (pentru Muflă):

Nu credeam ca o sa te mai vad pe aici...

| Muflă a răspuns (pentru Apache):

Mai apar din când în când. Vroiam să tastez un site când mi-a apărut un link la TPU (yeah, nu îmi şterg niciodată istoria). Şi am fost gen "Why the hell not".
-edit-
Voiam*
Urăsc cuvântul ăsta.

| Musique a răspuns:

Nu.Am căzut. sad

| Polaris a răspuns:

Eu am prins perioada când nu exista categoria Comics. Șah mat. Hueh.

| GroparuVesel a răspuns:

Chiar eu am ingropat-o.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Categoria Comics nu e cumva actuala categorie Benzi Desenate?

| Ashadow a răspuns:

Nu ca alerga prea repede

| Pisicamop a răspuns (pentru Ashadow):

Foarte tarebig grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Mă plimbam şi eu printre întrebărişoarele de acum 1 anişor, şi dau doar de tine.
Serios acum, îl invoc pe sfântul petru să ajute puişorul să se scoale, pardon, învie.
Oyasumi!
http://img.pandawhale.com/34982-pQQV5gif-Wag0.gif

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Daaaah,D-zeu sa ne-h ajooteh

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Rar mai dau şi eu de creştini veritabili aşa ca tine... :[

4r fi najpha s4m-y v1z1t3z1 pr0f1lu, cnn jtye cum mah may injury :[

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Hooohah babah zataniztah! 111! 1
woooohaaaaaaaaaaaaaaau asta hinseamnah k ham havut un ou hin hinimhioarah?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Mrrrrrrrrrrrrrrrr, răţuşcoiulesmug
Am fost singurul ou pe care ţi-a crescut în hynhymhyorhăhdon't tell anyone şşşt, nu mai spune la nimeni.

| SilentSuicide a răspuns:

Imi pare rau sa va anunt dar categoria Comics a fost ucisa de mine. Odihneasca-se in pace devil

| WhatDăFack a răspuns:

Nu. Ea m-a prins pe mine deja sad

| Krisz13Tina a răspuns:

Nu din pacate nu l-am prins a fugit prea repede din fata mea. :-)