| PopStarInMyMind a întrebat:

Voi aveti obiceiul sa aveti in baie 2-3 reviste pentru a citi cand stati pe WC? Am fost in vizita la o verisoara si cand am fost in toaleta avea acolo langa WC tot felul de carti! Sunt curioasa daca se mai practica acest lucru?big grinlaughingrolling on the floor

9 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Dar nu toata lumea face ceva la W. C? Adica stai pe ganduri pur si simplu? Eu cred ca daca m-ai fi vazut pe mine pe W. C. cu revistele "Quibbler"(Zeflemistul) si "Daily Profet"(Profetul Zilei) in filmele mele, nu te-ai mai fi intrebat daca e doar un obicei destul de comun! Eu am citit multe pe W. C., cate teme la germana n-am facut...si erau mai corecte ca alea care le faceam la birou.

| cretzufinish a răspuns:

Da, de ce nu? big grin Avand in vedere ca petrec foarte mult la toaleta cu treburile mai mari, asta inseamna sa ma departez de tot de lumea reala? De ce sa nu fiu mai informata atunci cand ies de acolo? Sau poate de ce sa nu incerc sa termin mai repede treburile, citind anumite articole cu si despre blonda lu' Bote, Fernando de la Caransebes sau chiar J. B. thinking dar stai ca la unii fac numai cat ma gandesc rolling on the floor

| carminaburana43 a răspuns:

In viata mea nu am avut reviste in toaleta. Daca am timp sa citesc nu la toaleta fac acest lucru ci pe balcon la aer curat sau in camera.

| cerculetezburatoare a răspuns:

Am intalnit niste baieti care aveau reviste si postere cu hannah montana in loc de hartie si se stergeau cu ele rolling on the floor

| Диана a răspuns:

Am vazut la cineva reviste cu Hannah Urbana în baie... thinking Oare pentru ce le folosea?smug

| MikeRowe a răspuns:

Am mers la un prieten la toaleta si avea ala romanul "Singur pe lume". M-am mirat pentru ca eu nu am carti/reviste la toaleta si m-am gandit ca iti trebuie ceva rahat sa citesti cartea aia

| clau_7848 a răspuns:

Eu nu :-o
si nu am mai vazut pe la nimeni asa

| Antrax a răspuns:

laughing Eu am vazut postere la cineva in W. C.

| Antrax a răspuns:

Daca se termina hartia sunt carti smugrolling on the floor

Întrebări recente