| raMLesS a întrebat:

Voi ce-aţi visat aseară?
Eu am avut un coşmar deci am visat că mă fugăreau o turmă de babe cloanţe şi m-au prins, şi m-au întins pe masa crimeei. aşa se numea, în cele din urmă începuseră să mă taie de viu şi să-mi scoată organele, ţin minte cum mi-au scos rinichii şi ficatul laughing))
Apoi le-au prăjit şi le-au mâncat făcându-mi poftă şi m-am trezit.

Şi ce mai faceţi?
Ţin minte astă vară când eram eu nebun cu capul şi voi eraţi activi pe T/A...
Are cineva o cărămidă?

10 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Nu mai ştiu ce am visat, dar ştiu că am adormit holbându-mă la lună, bătea lumina fix spre patul meu, a fost liniştitor.

Am juma'.

| R0R0 a răspuns:

Am visat ca citeam.
Nu am caramizi

| raMLesS explică (pentru R0R0):

Nu pot să cred.
Ai visat cel mai grav coşmar,
Cumpărăţi un ţânţar
Tre' să-l ţii în borcan şi să-i dai numai muştar
Gata! renunţă la critice şi-am să renunţ şi eu la diacritice laughing.

Asta mi-a venit pe moment tu?

| R0R0 a răspuns (pentru raMLesS):

Mie imi vine o durere de cap.

| VibeTrix a răspuns:

N am visat nimic...

| Copac13 a răspuns:

Ba am caramizi da nu-s de vanzare si aseara m-a visat ca ma manaca foaia de simulare(pe care o dau maine)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Copac13):

Foaia e făcută din copaci, Copăşel.
Ahahaha.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa-ti dau cu caramida in cap? Pot?

Întrebări recente