| 0PopaPorno a întrebat:

Voi ce faceti cand la scoala, la ora de matematica spre exemplu, va scoate la tabla si va da un exercitiu de habar nu aveti? (P. S.:Mai tipa si la tine ca nu stii si te face si de ras in fata clasei).

7 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Rămâi stană ce piatră.Nu ţi se va îmtâmpla nimic(zici în gând)

| AikkoxD a răspuns:

Http://www.myfacewhen.com/191/ Merge de fiecare dată.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Te prefaci că gândești adânc, dar de fapt ești total pe dinafară.

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Taci si clipesti... taci si clipesti...straight face[big grin].

Răspuns utilizator avertizat
| DuțuAlex a răspuns:

Imi iau haina, dau "Buna ziua" ca asa e frumos si plecbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce? Profa mea nu face așa. Aia îmi dictează tot exercițiul și eu scriu like a boss.