| Elena1234456 a întrebat:

Voi ce faceti de Hallowen? happy

Răspuns Câştigător
| KisaTheCute a răspuns:

Bună!

Dorm, ca de obicei. Cănd prind puţin timp liber, îmi fac somnul de " frumuseţe " happy. Halloweenul de obicei îl petrec cu prietenii, mergem prin cimitire si zicem poveşti de groază apoi, luăm la rînd terasele. love struck

Pa, pa!

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ma imbrac in vampir, merg la marginea cimitirului si incerc sa sperii lumea! ...defapt cred ca o sa ma sperii mai mult pe mine! ...hallowen. cimitir? nu-i o combinatie prea buna!

| Barajag a răspuns:

Pai, imi voi pune blana mea de ursoaica si voi merge prin Stockholm sa sperii lumealaughing

| Razvan a răspuns:

Ce fac in fiecare zi de cand a inceput anul scolar.Invatnerd

| User a răspuns:

Mi se rupe p puncte puncte de dna! asta, Halloween. M-ai inteles, m-ai inteles?

... si cu asta basta

| TeoPT a răspuns:

Stiti ca Halloween-ul nu trebuie sarbatorit in Romania nu? Ce o sa fac? O sa fie o zi obisnuita pentru mine.

| Диана a răspuns:

Mă duc în cimitir să fac ritualuri satanice.

| SalutTpu a răspuns:

Cred ca voi fi la scoala la ora de engleza ascultandu-mi colegii ruganduse de doamna sa facem si noi o petrecere (ca sa scapam de ore laughing ). big grin

| Anileda a răspuns:

Nimic!

| madalina00 a răspuns:

Pai eu nu fac nimic pentru ca la noi nu se sarbatoreste Hallowenul

| BlackRainbow a răspuns:

E o prostie de petrecere de halloween la noi in scl thinking si probabil ca o sa stau pe acolo pana seara apoi ma plimb cu prietenii in orasbatting eyelashes, in costume bineinteles devil big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

thinking Ma duc in cimitir, unde probabil o sa incep sa vorbesc cu pietrele funerare laughing