| ăăăă a întrebat:

Voi ce faceti rolling on the floor?
P. S. Trivia/Amuzante!
Funda

Răspuns Câştigător
| Alexakos a răspuns:

Eu? aaa stai sa vezi o faza tare, era candva prin anul 2011 20 ianuarie si am intrat pe un site si era un... ooo, cred, era ăăăă pe net si a pus o intrebare interesanta, iti lasa gura apa, auziti " voi ce faceti" si eu nu am avut ce face si a trebuit sa-i raspund tare nu? radeti va arat degetul mic, mic si belit, niehehehehehhee. da am si eu o intrebare da acum serioasa,

dar tu ce faci?

hai nu fi, a mea este mai serioasa, este din 4 cuvinte.

acum ai ras?

nu-i bai alta data

nieheheheeeeee ce face plictiseala din om.

2 răspunsuri:
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Stau in camera mea si ii raspund lui ăăăă la intrebarea,, Voi ce facet?" si ii raspunsul meu este:stau in camera mea si ii raspund lui ăăăă la intrebarea,, Voi ce facet?"
Funda?^^ :* bye

| Macriii a răspuns:

Bine pe aca`s si ii raspund lui ăăăă...ca sa imi de`a funda
ca n`am ceva mai bun de facutwinking si pe urma vreau sa-l intreb pe ăăăă daca vrea sa`mi fie prieten pe TPU!laughing