| Asami a întrebat:

Voi ce superputeri aveti? Eu pot zbura, insa doar spre Pamant.

Răspuns Câştigător
| Denis777 a răspuns:

Cand trag prea mult pot sa plutesctongue

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Se pare că avem ceva în comun.

| Musique a răspuns:

Eu pot merge, vorbi, auzi și da cu mingea la poartă.

| Pawesome a răspuns:

Pot sa respir

| JustMusic a răspuns:

Aha... deci tu esti cea care sa izbit de mine ieri...te tin eu minte devil

| Trolli a răspuns:

E pot zbura si merg pe apa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sant campion la innec.ma descurc pana la fundul apei. dupa aia beau pana ma umflu.

| Aneurysm a răspuns:

Inspir şi expir.

| HighByTheBeach a răspuns:

Eu am superputerea sa ma duc la toaleta! big grin

| strengaritzza a răspuns:

Superputerea mea este sa fac ceea altii nu pot sa faca happy. Adica sa redau zambetul pe buze. happy. Este o calitate mare.

| oliviaaa a răspuns:

Sa injur.

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Pot trăi lângă colivă. Mişto, nu? :->

| princess97 a răspuns:

Invizibialitate rolling on the floor))
Pe bune?!

| sucul a răspuns:

Puterea mea este sa mut luclurile si oameni fara sa le ating, azi cu superputerea mea am dat un om de pamant=)

| omik a răspuns:

Super mega mea putere este aceea de a spune mereu ca sunt bine atunci cand nu sunt.De a rade atunci cind sufletul meu plange happy

| Leahu_Marko_1977 a răspuns:

Minti n-ai super puteri desi si eu as vrea sa am n-am si eu la fel ca tine imi doresc sa zbor sau sa fiu invizibil nu pot zi-mi tu cum sa zbor si iti multumesc daca mai ajuta sa am superputerile astea

| Derpinescu_Derpina_1999 a răspuns:

Eu am superputerea sa spun oamenilor sfaturi...
Iti sugerez sa zbori pana la Second Hand si sa inapoiezi creierul asta... si sa-ti iei altul!