| ionica56 a întrebat:

Voi copiati la teste/examene/teze? Ati fost prinsi? Ce pedeapsa ati primitlaughing?
Ce metode inteligente stiti?-asta daca vreti sa imi ziceti.

Răspuns Câştigător
| EVERYBODY a răspuns:

Îți spun o metodă simplă:
- pui caietul pe bancă
- deschizi caietul
-faci un exercițiu de copy/paste
- închizi caietul
- duci lucrarea
Avertizare: NU este recomandat cardiacilor!

8 răspunsuri:
| bombănucleară a răspuns:

Eu vin la scoala cu niste blugi rupti in genunchi si lipesc copiutele cu scotch putin mai sus sau mai jos de gaura si cand am nevoie ridic putin blugii.Nu am fost niciodata prins.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Eu am copiat la sport

| Jazzooohs a răspuns:

"Ce? Eu sa copiez, niciodata!"

E pe naiba, copiez aproape la fiecare test cate ceva. Ba de la colega de banca, ba imi fac fituici si le bag in penar, ba imi scriu pe telefon...(la istorie cel putin copez TOT de pe tel) :))
Cam metodele astea le folosesc, inca n-am recurs si la asa ceva: http://funnyblog.ro/metode-tehnici-de-copiat-la-examene/

Oricum, acum vine vacanta, ce ne mai gandim la teste? :))

Răspuns utilizator avertizat
| Tasya05 a răspuns:

Recunosc ca am copiat si eu la 2-3 teste! laughing Odata am copiat la un test de biologie ( unde profa e exigenta rau! E ingrozitoare! Si ft rea!) Si noi in laboratorul de biologie avem cate 3 bancii lipite! Si ea ne muta sa ramanem cate 2 din 3! Si pe prietenl meu l-a mutat ( el fiind cel mai destept din cls) si am ramas eu cu prietena mea. Eu zic in gandul meu :,, Frateeeeeeee! Am dat lovitura! Stau langa asta am de la cine copia ca asta e si ea destul de destepta! laughing ) Si eu am copiat de la ea si dupa ce am copiat eu de la ea, ea a copiat de la mine! Si am luat amandoua 4, si profa si-a dat seama ca am copiat si ne-a pus la amandoua 2.
Si am mai copiat odata la un test la engleza. dar atuncii nu am fost prinsa! Si am luat 10!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am copiat decat daca proful ne lasa intentionat sa copiem...de obicei la materii mai usoare(optionale).
In rest, n-am fost niciodata prins pentru ca n-am copiat. Pur si simplu eu sunt genul de persoana care nu s-ar mai duce la o lucrare daca stie ca n-a invatat. M-as pretinde racit/bolnav in ziua lucrarii. Asta e, unii invata ca sa stie, altii doar simuleaza ca invata.

| behappy a răspuns:

Da devil si am fost prinsa in clasa a V-a la geografie...trebuia sa rezolvam o lucrare( cate doi). A zis ca ne pune 2 dar nu s-a tinut de cuvant. Si de atunci nu s-a mai intamplat(sa fiu prinsa logic).Dar acum sunt experta b-)

| Zapacita_4122 a răspuns:

Daca ai foaie mare de caiet studentesc si nu scrii mare poti sa faci copiute pe spatele la foaie si cand ii dai foaia lu` profa rupi jumatatea cu copiute eu mereu am coiat asa si n-am fost prinsawinking

Întrebări recente