| anonim_4396 a întrebat:

Voi credeti in extraterestri? eu da.

Răspuns Câştigător
| LittleZu a răspuns:

Si eu cred.Sunt persoane pline de ele ce cred ca oamenii sunt singurele vietati din univers. UITE CA NU ESTE ASA.Pe undeva prin thinking 1980 s-a prabusit o nava extraterestra despre care s-a vorbit pana prin 1996, insa mai marii incercau sa ascunda adevarul sustinand ca de fapt era un balon :-J Prabusirea s-a efectuat in Roswell, iar dupa pensionarea unui om foarte important, acesta a dezvaluit adevarul.Pe langa acest incident, de foarte multa vreme, o nava sta langa Terra, FARA SA SE MISTE! Ca si cum ne-ar veghea happy

10 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

@mhn24

no...me puddy

Răspuns utilizator avertizat
| Pisicuța a răspuns:

Http://i.imgur.com/r1BVr.png
Deeci tu crezi-n extrateresti. Avand in vedere ca suntem la T/A s-ar putea doar sa ne pacalesti si sa pari amuzant.Sau doar vrei rasp. amuzante... Poof ma doare capu.

| elasexygagica a răspuns:

Si eu, ai vazut reclama de la danonino cu abtibildele alea luminoase pe perete, femeia din reclama seamana cu un extraterestru iar baiatul mai ceva ca un golum :-&

| Marynna a răspuns:

Mai,nu stiu ce sa zic.Imi e greu sa cred ca numai noi existam in tot Universul asta.Bine,asta nu inseamna ca extraterestrii sunt ca cei din filme, pot fi doar niste particule, pot fi ca microbii.

| AnaEindragostita a răspuns:

Eu da ai vazut la stiri poza cu un "schelete" intr-o padure?

| AnaEindragostita a răspuns:

P.s. eu i-am trimis

| Niros19 a răspuns:

Si eu zic ca si Marynna e greu de crezut ca in tot universul asta nemarginit sa existe doar o planeta locuita atunci celalalte in numar de catramiliarde pentru ce sunt? De ce au fost create? Sunt intrebari ciudate deci as spune ca eu cred

| BabalGam a răspuns:

Eu nu. si bravo tie

| LittleZu a răspuns:

Multumesc pentru funda. xD