| TraficantaDePufuletzi a întrebat:

Voi cum va imaginati TPU-ul? Eu ca o mare pizza cu rahatul turcesc a lui Bastet...si fiecare felie e o categorie. Si de exemplu la T/A cand se mai pune o intrebare stupida (nu dau exemple) cum ar fi,, Ce culoare au bucile mele?,, se mai musca o bucata de pizza... si uite asa dispare TPU-ul! Sa-mi ard bucile ca eu vreau un sandwich!

11 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

@AudImagini traieste?! :O

| Bastet a răspuns:

TPU? playground for retards.

| Fragile a răspuns:

"Să-mi ard bucile!"Serios?raised eyebrows

| AudImagini a răspuns:

Mie întrebarea ''Ce culoare au bucile mele?'' mi se pare TOCMAI de T/A.
Anyway, întrebările cu coamice sunt stupide, că coamicurile ar trebuie postate la ''Comics'' sunt ceva ce strică.
E adevărat că unele întrebări sunt chiar... banale, puse de nişte utilizatori noi care cred că sunt jmeni

În concluzie, eu îmi imeginez TPU'ul ca pe un MARE MAARE MAAARE

site

| AudImagini a răspuns:

@Comeandtellmesomething

Ştiiiiiu! Nici mie nu îmi vine să cred... AudImagini, mă auzii? Uhuuu?

| Mişaaa a răspuns:

Așa este, man.
Mai e o bucățica de T/A, care va fi mâncată și aia.

| Polaris a răspuns:

Eu am fost cel ce a adus rahatul turces pe val, nu-neţeleg ce legătură are cu Bastet.

| NumePublicAnonim a răspuns:

Vrei unul cu shunca si banane? big grin

| ZoOzOLe a răspuns:

Eu mi-o imaginez ca o groapa ce se umple cu rahat cu fiecare intrebare stupida!

| Laura a răspuns:

Ai zis că nu dai exemple.

| deniisu a răspuns:

Si ce vrei acum sa ma faci sa nu mai mananc pizza nicicodata?:O