| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Voi cum va intelegeti cu bunicul? >:) >:)

http://www.crimetime.ro/......toare.html

Răspuns Câştigător
| AndutzaAndu a răspuns:

Ok. tongue
*majusculeeee*

4 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Mie îmi arată pagina principală, nu știrea aia. thinkingstraight face

| AndutzaAndu a răspuns:

Tot nu merge. Când copiez linkul, se copiază fără spațiul ăla și tot nu merge.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT explică:

App copiati linkul in bara de adrese si stergeti spatiile libere din linkwinking succes

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT explică:

Imi cer scuze dar poti intra pe crimetime.ro si acolo la search scrii cuvintele cheie ''cocalar ko batran '' si o sa-ti apara in stanga sus video-ul.nu stiu de ce n functioneaza link-ul.in fine enjoywinking