| anonim_4396 a întrebat:

Voi nu credeti ca Guess Who este un Eminem al Romaniei?
Voi care credeti ca este Eminemul Romaniei?

14 răspunsuri:
| Prankster6 a răspuns:

Cam asa e...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Guess who+eminem = manele (spuse in alta forma)
deci eminemul romaniei e guta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, cam asa ceva.Insa e putin cam mare diferenta dintre Eminem si Guess Who.
Nu stiu cum sa-ti explic, si-asa ma doare capul, de abia vad ce scriu, dar Eminem e ceva mare, e cunoscut in toata lumea.Pe Guess Who cine il stie? Romania si atat.Sunt convinsa ca ar putea ajunge pe aproape, dar pana atunci mai e.
Bafta`!

| Caricatură a răspuns:

To be honest? Eminem e unic.nici o facatura din Romania nu seamana cu elwinking

| JustMeBăi a răspuns:

Puya.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Romeo Fantastick

| Fifylici a răspuns:

Nu va exista niciodata niciun Eminem al Romaniei... este Eminem si atat, nu stiu de ce una lume tot creaza copii.

| TeoPT a răspuns:

Da, Guess Who și Eminem sunt singurii rapperi necomerciali pe care îi știu, dar parcă Eminem îl depășește cu mult.
Puya, în nici un caz, rap-ul lui e o manea jalnică.
La fel și ceilalți, parcă Guess Who e diferit de ceilați.
Baftă

| unknown3243 a răspuns:

Cam asa e dar un singur om e cunoscut ca eminem acel om este 50 cent.

Răspuns utilizator avertizat
| DeeDee a răspuns:

Nu se compara, mai. Eminem e cu cel putin 3 clase deasupra lui.

| JustMeBăi a răspuns:

Care săriţi băăă cu stupidu', că eu glumeam.
Fiva'r botu' al dracu'.

| EnjoiProSkater a răspuns:

LooL JustMe iti dau dreptate(dar faza cu puya aia chiar sunt manelari)laughing plecati ma mie nu imi place nici rappu nici hip hop de cat rock imi place laughing.

Răspuns utilizator avertizat
Întrebări recente