| єχcєєℓ a răspuns:

Ți-aș putea spune dacă nu aș fi ocupat să vomit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai am vomitat.

| SteffyBelleSteffyMee a răspuns:

EWWWWWWW. SCARBOSSSSSSSSSSSSSSSSS. Daca voiai sa ma omori, puteai pur si simplu sa imi spui. Era sa imi vomit stomacul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un paianjen dragut care incearca sa manance spaghete miscatoare. Poate mai trebuia si niste ketchup.

| Ashadow a răspuns:

Dupa mine e un scurt metraj reusit.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

De ce a dat cu spraiul ala? Si spaghetele miscatoare e fiinte puppy dog eyes

| suităr a răspuns:

S*x in specii: un paianjen si un vierme

| IAmTheLegendary a răspuns:

Mi-a venit sa vomit! Credeam ca-s mate miscatoare! Nu mai da astea pentru ca faci sa creasca glicemia la oameni!