| Anet a întrebat:

Voi v-ati sarutat "ingura"?
http://www.tpu.ro/......u-din-jud/

8 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Îmi ia juma' de oră din viață să-i citesc la ăsta povestea lui de la Adam și Eva încoa.
Apropo, ce gramatică are... de dă pe dinafar'. Nu văd niciun punct, deci asta se poate considera cea mai lungă propoziție din lume.

| Gumã a răspuns:

SINCER,n'am citit e prea mult.

| Jazzooohs a răspuns:

Asta la toate intrebarile scrie ca vrea o relatie cu o fata intre 19-29 de ani...doamne ce psihopat.

*ii creste tensiunea*

| TraficantaDePufarine a răspuns:

Ăsta e pedofil! Huăăăă!

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Cat a scris asta ma? Frateee nu stau sa citesc tot romanul ala laughing) Si vad ca unii prosti chiar au citit pentru o funda laughing

| auroraa a răspuns:

Sa mor eu rolling on the floor credeam ca nu se termina niciodata, si nu mai gasesc punct big grinbig grinbig grin vreau si eu sa ma sarut ingura rolling on the floor

| Anet explică:

@Molohul nu ma fascineaza pur si simplu ma mir cum se poate acumula atata prostie la un singur om oh go on

| Molohul a răspuns:

Da vad ca te fascineaza rau tipul asta rolling on the floor