| Roby67 a întrebat:

Voi va-ti dori sa castigati la concursul "Dansezi pentru mine"?

Răspuns Câştigător
| AndutzaAndu a răspuns:

Cum să nu? Aş vrea să mai câştig şi premiul ăla la concursul "Caftesc pentru tine" laughing.

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

laughing ...nu, dar sunt convinsa ca tie ti-ar placea sa castig smug oh go on rolling on the floor

| Barajag a răspuns:

Da, cand incepe concursul?laughingVreau sa fie si o sarba, o horalaughingSe poate?hee hee

| Elena1234456 a răspuns:

Nu, pentru ca nu am talent si sunt oameni cu cazuri mai grave decat am eu in familie.

| Roby67 explică:

@cristacheceliute, barbati primesc un masaj tailandez si femeile primesc un masaj "a´la mine"
@ursulika, muzica o aleg eu, si sarbe sau hore nu am happy
Cine vrea fundita? Repede, repede

| Razvan a răspuns:

Eu dansez pentru nimeniphbbbbtDoar pentru mine in cazuri exceptionalehee hee

| cretzufinish a răspuns:

Poi daca la "Dansez pentru tine" se dansa pentru cineva apropiat, la emisiunea "Dansez pentru mine" logic ca dansez numai pentru mine, eu dansez, eu ma distrez, eu plang.
Ce egoista nu-i asa?laughing

| madalicious a răspuns:

Am castigat deja. Sti care a fost secretul? Saritura ratata si soldata cu o cazatura in fund, si calcatul pe picioare la hora. laughing)

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Si care-i premiul? o bere calda?

| nuku a răspuns:

Depinde de pereche macar sa castig o partida de sex daca tot dansez pentru mine accept si pe gina pistol...
sexul in grup are si avantaje... poti trage chiulul daca obosesti!

| darrio2007 a răspuns:

Nu.Pentru ca nu am talent la dans.

| rex_2081 a răspuns:

Sigur ca da. Dar ai probleme de sanatate? Vai... Dar daca nu castig?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar pe muzica unei slujbe de inmormintare.