| TiberiuFasole a întrebat:

Voi vedeti ca DAISUKI e loc 2 in clasamentul lunii si Sergiu in cel al saptamanii?

32 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Voi vedeti ca eu in sfarsit am rank-ul 90 si ceva? Vedeti? Vedeti? Sigur ca nu

| RainmakerX a răspuns:

"Cinste lor, urmati-le exemplul!"

| KillMePlease a răspuns:

surprise
chiar? omg omg omg omg

| KamaSutra a răspuns:

Asa si?

| LePotato a răspuns:

Hopa, toate planetele sunt aliniate probabil...altfel nu are cum. Oricum, pentru descoperirea asta, o sa primesti premiul Nobel "se acorda premiul Nobel, user-ului Minerul pentru cea mai mare descoperire a acestui secol, de altfel bonus o sa primeasca si un tarnacop...asta doar asa sa fie in ton cu username-ul sau)

^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce? O.O
Heheee, Sergiule te-am luat. laughing

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti destinata sa-mi fi sotie.

| LePotato a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Asta e cel mai mare vis al tau, no?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Unde scrie? laughing

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru LePotato):

Da,voi trai tot restul vietii cu acest unic scop.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

In clasamentele de pe TPU.

| LePotato a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Pacat ca nu-ti vei atinge scopul

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru LePotato):

Atunci...vor muri unele persoane

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Unde ma? Eu sunt 3 nu 2 in topul lunii, da lu Mineru ii trebuie ochelari si tu 2 in cel al săptămânii. Diferenta de la cer la pamant. laughing

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci PA!

| TiberiuFasole explică (pentru anonim_4396):

Da, esti pe 3, dar arati pe locu' 2, deci sorry.

| TiberiuFasole explică (pentru SergiuBoss11):

Deci e libera? Nu de alta dar sa stiu...

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Da,a murit in sufletul meu dragostea pe care i-o purtam stiind ca e pe locul 3sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

PA.
Uite, numele meu e scris cu litere mari, al tau nu. laughing trebuia sa o spun. :]] Mineru e de vina.

| LePotato a răspuns (pentru SergiuBoss11):

O vai...

| TiberiuFasole explică (pentru anonim_4396):

M-ai prins :9 Eu sunt de vina.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Ca sa stii ce? Libera o sa fiu pana la sfarsitul vietii. laughing

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughingafland acestea, mineru isi va lua in serios rolul de violator!

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Vrei sa te violeze? Nu credeam ca se va ajunge acolo laughing

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Afland ca esti tu libera, mineru isi lua in serios rolul de violator si porni la casa daisukai! intrase usor in camera acesteia fara ca parintii sa sesizeze in timp ce tanara dormea.A dezbracat-o usor si de aici numai zeii stiu ce s-a intamplat

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Si atunci Mineru se trezeste si isi da seama ca a fost doar un vis.
The End. tongue

| TiberiuFasole explică (pentru anonim_4396):

The End Daisuki? Oare chiar e The end? Sau minti?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu nu nu.si atunci Sergiu se trezeste si isi da seama ca de fapt, nu Mineru era cel ce facuse aceste lucruri haine, ci chiar el

| anonim_4396 a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Da. Adica, te-ai trezit, ai visat urat, mergi mai departe.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si atunci cine e pe 2? confused

| BlackArt333 a răspuns:

What?! Vai... Sergiu va fi nervos! laughing rolling on the floor