| anonim_4396 a întrebat:

Voua ce lucruri va spun cel mai adesea mamele voastre? A mea imi zice mai tot timpul: "Toata ziua esti cu mana pe *cenzura*"

13 răspunsuri:
| CatalinBor a răspuns:

Mai multe detalii

| єχcєєℓ a răspuns:

"Te-ai pișat mă?"

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Da' la voi in familie se cenzureaza expresia "la fundul baietilor"?

| suităr a răspuns:

''Să nu stai toată ziua pe net!''
''Iar te uiți la desene? (anime-uri)''
''E, hai colegii tăi mint. Nu semeni cu...''

Din astea.

| monicutzaMonicutz a răspuns:

Pai mama imi zice mereu: de ce nu mananci si tu? Cu toate ca eu ii spun ca nu mi foame si ii explic cu calm dar ma obliga...si imi mai spune " ca ascult numai muzica"

| Ayako a răspuns:

Nu mai asculta muzica ca o sa surzesti!

| Furculingură a răspuns:

" Dă-te jos de pe casă "

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Cine e băiatul cu care ai vorbit în fața blocului?" Și ea îl cunoaște pe tipul ăla de 5 ani -.-

| Weedier a răspuns:

Ce-ţi dau ca să înlături cenzura?

| zurick a răspuns:

Da unde mergi?
Da cu cine mergi?
Cine-i ala?
Da de ce te machiezi?
''Da de ce?''
La note ii de treaba, dar uneori prea curioasa...

| Musique a răspuns:

"pleci?"
"da pleci"?
"bine, bine, pleacă!"

| Ashadow a răspuns:

"Daca stiam ca din combinatia mea cu tac-tu o sa iasa asa ceva, ma lipseam dhreaq".
Urmeaza cinci minute de blestemat gene dupa care se duce la calculator si mai mormaie ceva de una singura.

| Neverwas a răspuns:

'Xeni, cere-i la buni inca o cafea.'
'Azi trebuie' sa faci curatenie.'
'Pasare, care pantofi se potrivesc mai bine?'
'Sa-ti zic ce gluma am citit pe fb...'
'Xenia, treci la invatat.'
'Du-te prin vecini si vezi unde-i Bogdan, ca acuma il omor!'

Întrebări recente