| Sonya132 a întrebat:

Voua va place Craciunul?

Răspuns Câştigător
| anonymous09 a răspuns:

Da. toti mananca porci, se ingrasa, baga si sarmale, scuipa semintele, cojile cad pe burdihan, primesti cadouri. superb!

21 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nouă ne place Crăciunul.

| Șosețică a răspuns:

DA. Ma revad cu tot familionu' asta da distractie, trebuie sa aud glumele fara sens ale lui unchiumeu, abia astept.

| Chαяtreux a răspuns:

Da, e a2a sarbatoare preferata.

| unknownn a răspuns:

Nu.

| CannbalCorpse a răspuns:

Nu.

| Xtadelo a răspuns:

Nu...da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| umbrax a răspuns:

Da

| XBrunetteX a răspuns:

Mda...

| OctaLoL a răspuns:

E ca si cum ai intreba,, Iti place ciocolata?''.Cui nu-i place?
PS:Mai sunt care nu le place...

| oliviaaa a răspuns:

Nu.

| Mokaxoxo a răspuns:

Sigur

| amiX a răspuns:

Das

| AlexNet74 a răspuns:

Da, bineinteles happy

| Caluțcucorn a răspuns:

Sa

| DianaRocks a răspuns:

Dap...

| Bella7777 a răspuns:

Din punctul meu de vedere Craciunul o sarbatoare magnifica si plina de magie.Craciunul si toate sarbatorile de iarna aduc in casele oamenilor armonie, veselie, bucurie, pace si liniste sufleteasca.Cu alte cuvinte imi place Craciunul.

| stefastef a răspuns:

Ddaaa

| FeeLtHeFreeDom a răspuns:

Da:X
il adorlove strucklove strucklove struck

| Bebytsa93 a răspuns:

Daca a-s fi in Romania langa iubitul meu, da mi-ar place foarte mult. dar in situatia mea, nu ma prea atrage si nu ma bucura mai deloc.