| IuliaAkaTrixxie a întrebat:

Vreți să ne >distrăm?:-.
http://funnyblog.ro/wp-content/uploads/2010/12/jessica-a lba-naked.swf
Click.;;)

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Era sa fac pe mine. oh go on
Nu mai fa din astea, ca sperii toata lumea de pe-aici.

| BruneTTe a răspuns:

Nuuu mai dau click devil
apare satana aia. iecs! laughing
a mai pus cineva "intrebarea" asta si... istenem. laughing m-am speriat groaznic laughing

| LolNope a răspuns:

Cand am vazut Jessica Alba mi-am amintit ca a mai fost pus de 2 ori.

| Valiku a răspuns:

Nu am dat click din cauza unei experiente... ''magice'' pe care am avut-o pe youtube. De atunci ma uit mereu la comentarii inainte sa ma uit pe un site laughing

| airflower a răspuns:

Eu nu am vazut ca mi s-a blocat calculatorul!laughing

| Anonim69 a răspuns:

Mamamaaalaughing) daca te prind te battrolling on the floor)) vrei sa ma omorirolling on the floor)) mai aveam putin si faceam infarctttttrolling on the floor)

| a răspuns:

A mai pus cineva asta odată, nu?
Sau mă lasă memoria?

| SweetyGirl_3142 a răspuns:

M-am legat la ochi si apoi am apasat click... te-am facut-o!

| IuliaAkaTrixxie explică:

Eu prima data, am cazut de pe scaun cand am vazut-orolling on the floor

| IuliaAkaTrixxie explică:

@夢, nu te lasă memoria, stai linistit/ă, doar mă distram si eu un pic.[plictiseală generalăăăă]batting eyelashes.

| IuliaAkaTrixxie explică:

@RoxxFTW, daca ma prinzi, ai un leu rolling on the floor.

| Miruuuuuuuuuuuuuuu a răspuns:

Frateeeeelaughing
m`ai distrat pe ziua de azi laughing

| FaraNume_7993 a răspuns:

Am mai vazut-olaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

He-hebatting eyelashes Am mai vazut-o, atunci m-am speriat si de acum citesc comentariile inainte big grin Baietasi si fetite, este un screamer laughing
P. S.: Nu am deschis-o laughing