| Felicitari a întrebat:

Vrea careva sa apara in comicul meu...

mai vreau si baieti!

14 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

E pă naiba?

*ridica mana*

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Eu. Poti sa ma faci baiata.

| RockaruL a răspuns:

Vreau eu te rog...sunt baiatwinking

| VacutzaRoscata a răspuns:

Eu,fata love struck

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Eu,fata.

| MiHaI a răspuns:

Bagama pe mine!

| Radieră a răspuns:

Ieu sunt baiat

| HoneyCocaine a răspuns:

Pai...daca ai loc pune-ma si pe mine big grin
Fata sunt blushing

| HoneyCocaine a răspuns:

Eu eu eu eu =3
Da sunt fata sigh laughing

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| HoneyCocaine a răspuns:

Scz ca am raspuns de 2 ori dar mi s-a parut ca nu mi-a aparut primul' raspuns blushing

| Bloody7777 a răspuns:

Baga-ma si pe mine daca vrei fa-mi parul blond si ochii verzi daca vrei sa semene cu minerolling on the floor

| SmileToMe a răspuns:

Eu, sex feminin

| Nuimicitinumele a răspuns:

Eu vreau da as prefera sa fie unu reusitwinking in fine doar sa apar in el sunt baiat

| brunett3 a răspuns:

*greieri*

Întrebări recente