| PasăreaOceanică a întrebat:

Vrea parerea tuturor ce credeti despre ce fac @nochanceforus si @pinguinuL
adica poate ca voi aveti talent si stiti sa desenati dar de ce sunteti asa rautaciosi cu cei mai slabi?
voi ce credeti despre ce fac?

6 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

NoChanceForUS mai şi încurajează, dacă are ce.

| NoChanceForUs a răspuns:

Calului de cursă fără un picior i se oferă eutanasierea, nu o proteză.
Așa și cu astea.

| BlackVeil a răspuns:

De Ncfu stiam ca este carcotas, dar pinguinuL nu obisnuia sa fie asa...

| TatSergiu a răspuns:

Se numeste trolling si o sa ma alatur lor

| XxXxN0Sm0kIn6xXxX a răspuns:

Ei siau dat seama ca aia mai slabi pot exersa si ca pot deveni mai buni ca ei.Deaia le zic chestii de genul:''Varza'',''Esti praf'' pentru ai descuraja

| FuckYeah a răspuns:

Ai dreptate
poate ca sunt la inceput
adica la primul comic
iar ei zic''e varza''...etc
in loc sa zica''m-ai exerseaza''...