| AntiJustinBiberon a întrebat:

Vreau cat mai multe raspunsuri la intrebarea...*se intrepe legatura*

7 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

*spera sa nu se reia legatura*

| LoL a răspuns:

A fi sau a nu fi(prost)? Asta-i intrebarea.

asta-i intrebarea nu? pai raspunsul meu este ''a fi'' ca asa cum am mai zis D-zeu nu i-a oferit imunitate omului la prostie.prostia e la fel ca etnobotanicele, odata ce te-ai apucat nu mai poti scapa de ele(la fel si cu prostia)

| sabilopod a răspuns:

Nu. acesta e raspunsul bun: nu.

Răspuns utilizator avertizat
| PinkTerror a răspuns:

Nu cred Bip Bip Bip...
m.-.a de t. efonie... oata cu se.alu. ta. cu.t
de fapt legatura dintre noi nu se va intrerupe niciodata... te iubesc ( asta e mai fluffy asa un pic)
(varianta feminina a ce am zis mai sus)
de ce? am gresit eu cu ceva... iarta-ma nu ma parasii (cam tras de par nu? )
da... sunt in metrou si *tipete, sunete disperate etc* gata hai ca am tras frana acum putem vb...

| Nis a răspuns:

Hey! Alo! Cred ca nu mai ai semnal. Repeta intrebarea, te rog. Alooo... Tu ma auzi? Eu nu te aud. Stai pe loc cumva? Poate e de la ei. *bip bip bip* - Mda. AntiJustinBiberon, cum ai semnal sa ma contactezi. Eu oricum te caut peste 5 min, poate ai revenit.

| AndreeaBucuresti a răspuns:

Si eu vreau să *se întrerupe legătura* puţin.