| Lucyus_8602 a întrebat:

Vreau doar fete. Aveti cont pe hi5? Nu vreti sa ne imprietenim?

Răspuns Câştigător
| Roxx_2428 a răspuns:

Da vreau. da-mi hi5.

9 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Eu am avut cont pe hi5, dar mi l'am şters, nici măcar nu ştiu cum naiba s-a creat contul' ăla laughingthinking

| Elena1234456 a răspuns:

TPU nu e site de matrimonialehee hee.

cami
| cami a răspuns:

Macar stiti cine-i "mephisto"?! care nici macar nu se scrie asa?! sau va puneti nick-ul din ce mai auziti pe la stirile de la ora 5?!

| Ea12345 a răspuns:

Daca lasi tu hi5, iti trimit eu cerere...Eu nu las hi5hee hee>big grin

| Lucyus_8602 explică:

Mikutza, cum imi (mai) fac cont hi5 (adica niciodata) vei fi prima pe care o voi adauga in lista de prieteni.

Crissu` draga mea, stiu pe ce site ne aflam iar intrebarea este una ironica, pentru a atrage atentia celor care mai fac trimitere la diferite site-uri care nu au nici o legatura cu TPU.

SoL scumpo, tu credeai ca o sa incep o "campaniada" de cucerire pe un spatiu virtual? laughing Pe tine as incerca sa te cuceresc, dar in realitate.batting eyelashes

♀ ►♥lory1995♥◄ ca fapt divers, am avut in doua randuri cont pe hi5, insa le-am anulat din aceleasi motive ce tin de o politica site-ului prea toleranta fata de unele categorii existente.

Acum sincer vorbind, toate meritati fundita, insa o va primi Mikutza pentru ca mi-a raspuns prima.

| Lucyus_8602 explică:

Mephisto, mi-ai dat un link cu trimitere spre un profil privat hi5. Ce ai vrut sa realizezi cu post-ul tau?

| Criss1105 a răspuns:

laughing da aici suntem pe TPU nu pe hi5...

| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

Da... dc nu? http://mynutza-romyna.hi5.com.mai vb. ai acolo si id meu:x