| Mov10 a întrebat:

Vreau sa aflu povestea voastra.

spuneti-mi si cea mai interesanta va primi

Răspuns Câştigător
| PotcaPădurii a răspuns:

M-am nascut intr-o zi de 66 Decembrie, intr-un orfelinat(sau ma rog, am ajuns acolo imediat). Mama era un Husky. Tata era o punga de marijuana. Am copilarit acolo impreuna cu niste monstri, macand prajiturele cu "iarba". Ascultam muzica transmisa de corzile vocale a unei girafe mutant. Apoi intr-o zi am fugit de acolo pe o bicicleta fara coarne. Am invatat sa cant la o chitara facute din oase de amiba( a se intelege sarcasmul). Cantam in baruri pentru oameni cu trei nasuri si 56 de ochi. Apoi aam inalnit un tip de am lesinat. Avea 45 de milimetri inaltime si 45 de kilograme. Avea un creier cat o gamalie de ac. Si nu avea ochi. Avea un colt infipt in buza. Era atat de sexy. Dar l-am inselat pentruu o ceapa. Era mai frumoasa. Apoi m-am trezit. Iarasi fumasem ceva ciudat.

| FrEeBoY a răspuns (pentru PotcaPădurii):

E adevarata povestea ta? laughing rolling on the floor

| PotcaPădurii a răspuns (pentru FrEeBoY):

Bineinteles, exista 66 Decembrie, iar cainii pot face dragoste cu marijuana.

| FrEeBoY a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Era o gluma, de aia am si pus emoticoanele alea...

| thekida14 a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Chiar meriti funda laughing.

| Ovidiutz a răspuns (pentru PotcaPădurii):

OMFG! WTF! rolling on the floor rolling on the floor "Era atat de sexy. Dar l-am inselat pentruu o ceapa. Era mai frumoasa" rolling on the floor)) am lesinat de tot! app ma dãrâma povestea ta...sa stii! :*

| FrEeBoY a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Oricum...Meriti funda! Tu sau Kazimir.

17 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

M-am hotarat cu prietenii sa mergem sa ne rupem, sa mai uitam de necazuri.
Cum era deja tarziu, m-am grabit sa fac dus(eu cand fac dus, stau si mult, si fac la fel de multa apa prin baie, ca si in cada). Ies repede din baie, ma imbrac, si cand sa ies, ii spun mamei ca nu am apucat sa sterg apa din baie, ca ma grabesc, s-o stearga ea.
Buuuuuun, mergem, bem vodka, dansam, iar bem… cand am considerat ca ne-am rupt destul, catre casa (inca o paranteza, nu stiu cum dracu se face ca atunci cand mergi spre oras dai peste cel mai calm taximetrist, si cand sa mergi acasa, turmentat, pici pe cel mai al dracu dintre toti, si-i spui sa mearga incet, ca-i borasti in masina, da el nu pricepe) in fine, m-a agitat ala de nu-i adevarat, dar am reusit sa nu ii murdaresc masina… am reusit chiar sa rezist sa nu vomit in fata blocului, sau in lift (poate nu eram chiar asa de beat… eh pe dracu nu)… ajung in casa, ma duc direct la baie, cand deschid usa, ce sa vezi, balta era tot acolo (ma gandesc: a uitat mama sa stearga, ca era tarziu cand am plecat) ma uit dupa mop (ca si de parca as fi fost in stare sa dau cu mopul), nu-l vad (iar ma gandesc: lasa, ca doar am mai fost eu in baie si era ud pe jos… vomit ce vomit, cand termin, ma ridic, ma duc la lavoar sa ma spal, cand dintr-o data incepe cineva sa invarta baia! cum era ud pe jos, odata am fost in fund (90 de kg) si *** si un cap de usa (eram anesteziat, n-am simtit nimic).
Trec cateva secunde, intra mama: Ce faci ma?
Eu: Da ce sa fac, am cazut, ca era ud pe jos! (ca si de parca n-as fi cazut din cauza ca am baut prea mult).
Mama: Bine, dar de ce esti in curu gol?
Eu:?!?!?!?!? Nu stiu, ma duc sa ma culc?!?!?!?!?
Dimineata cand m-am trezit, intr-adevar eram in curu gol, hainele aruncate prin camera, chilotii sub birou (evident, inainte sa ma duc la baie am facut striptease).
I-am zis ca m-am dezbracat ca sa nu ma murdaresc cand vomit.
Acum abia astept sa povesteasca la toate neamurile ce baiat betiv are ea. Poate le povesteste si de dimensiunea "instrumentului".

| fetitaCUPiscoturile a răspuns (pentru Kazimir):

Suna cam gay "am mers cu pretenii sa ne rupem" (fashurile) in schimb amuzanta!

Nu am inteles de ce mai era apa in baie in cand te-ai intors?
Mama ta ce a pazit de nu a sters pe jos?

| Bogdanux a răspuns (pentru Kazimir):

La tine vodka te lasa in fundul gol, pe mine m-a dus la spital. Buna vodka.

| Musique a răspuns:

Azi ma doar burta,pentru ca ieri am mancat prea multe mere.
Maine ma va durea capul, pentru ca azi am baut prea mult suuc.
Ce viata minunata, nu?

| XxBalonasheeXx a răspuns:

M-am nascut... sdgvalrsgq v4jrhtqecnq5uytoewirytgdggfhdrthbdfgjevytjyreyvedryjhvdry6jdryhrdhbrethybry...

Si cam asta ar fi happy

| Holocaust a răspuns:

M-am născut.
Restul procesului e în derulare pe un canal ieftin.

| Cristianne a răspuns:

Mhhmm,m-am născut la un spital de retardați(de aici se explică ce-i cu mine).Din cauza prostiei "globale", am murit.
Sfârșit.

| seen a răspuns:

Crezi ca viata unui om se vinde doar pentru o funda?

PS nu uita in ziua de azi banu face legea si in wc nu platesti nu intri

| 211wasgnij a răspuns (pentru seen):

Subscriu ideii tale, intelept raspuns!

| Fabulous a răspuns:

Banuiesc ca te referi la viata mea.Ei bine de cand am citi cartea Alchimistul, viata meaa s-a schimbat total.Eram sigura ca un capitol s-a terminat si eram trista din cauza asta dar am avut credinta ca totul va fi bine si chiar a fost.Mi-am dori sa vad o anumita persoana si peste 5 minute m-am intalnit cu ea pe strada.Am plans cand am aflat ceva groaznic si mi-am spus ca trebuie sa am credinta si peste 30 sec a aparut ceva ce a schimbat total situatia.M-am bazat pe urmatorul citat:Cand iti doresti ceva cu adevarat tot universul conspira la indeplinirea visului tau.(Paulo Coelho)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iei cu mainile de cap si fugi daca-ti spun povestea mea. nu mai bine citesti o carte?

Întrebări recente