| chiftelutacrocanta a întrebat:

Vreau sa fiu nemuritor, ce sa fac? Nu vreau sa mor, vreau sa inventez leacul care ii face pe oameni nemuritori.Cine ma ajuta sa inventez leacul care ii face pe oameni nemuritori? Haideti sa gandim impreuna, si sa inventam leacul care ii face pe oameni nemuritori.Ganditi-va,vom deveni nemuritori.Deci,astept pareri si idei. Vreti sau nu sa inventam leacul care ii face pe oameni nemuritori?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai uite punand intrebarea asta esti nemuritor. Poate cineva o sa isi aminteasca de asta. Si o sa ramai mereu prin amintirea asta.

| Doub a răspuns:

*dulce, acrişor şi ceva ffeeeeermecăăătorrr*

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu cred ca ai putea deveni nemuritor cum te gandesti tu dar poti nemuritor si altfel.
Oamenii sa isi aminteasca de tine de ce realizari importante ai facut cand erai viu astfel vei fi nemuritor in inimile oamenilor intelegi?
Trebuie sa faci ceva folositor ca oamrnii sa te admire si sa te respecte asemenea celebritatilor ca Michel Jackson si acum cred sa se mai asculta muzica lui.
Nu cred ca a fost raspunsul la care te-ai asteptat dar e bun si asta.
Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inventeaza ceva,scrie poezii sau maxime filozofice, fii erou, fii kamikaze, orice, dar iesi din anonimat si iti promit nemurirea.Sau,de ce nu., vinde-ti sufletul.

| TheFragranceMaster a răspuns:

Gata,am inceput(sa gandesc), cum termin, nu poate sa-mi ia prea mult, iti raspund.

| Atacator007 a răspuns:

Sa stii ca sufletul omului niciodata nu moare, el mereu va fi viu.Dar cu leacul nemuririi nu exagera.big grin

| LonelyHeart112 a răspuns:

Eu deja am inventat deja leacul.

Întrebări recente