| NumePublicAnonim a întrebat:

Vreau sa fiu violata de un tip suuuper dragut, brunet cu ochii albastri! cum e sa fii violat?

15 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Dacă promiţi că îţi tai unghiile, că îţi bagi o şosetă în gură să nu-mi spargi timpanele, că ascunzi biciul şi celelalte echipamente de tortură şi dacă te autohipnotizezi să crezi că ochii căprui sunt la fel ca ochii albaştrii...o fac eu -_-

| RockaruL a răspuns:

Tip suuuper dragut,brunet, cu ochii albastri? Deci mai pe scurt RocăruL.Dar eu nu sunt brunet, nu am ochii albastrii şi nu sunt drăguţ.

| NumePublicAnonim explică (pentru RockaruL):

Pacat. La inceput imi pareai dragut laughing

| RockaruL a răspuns (pentru NumePublicAnonim):

Dacă pui problema aşa...Sunt drăguţsmug

| Trinitas a răspuns:

Ti-am zis sa nu mai bei apa din WC!

| Dumnezău a răspuns:

Căcat...trebuie' sa-mi pun lentile albastre...

| Zendaa a răspuns:

La tine nu e violare, e placere.

| Carnatel a răspuns:

Sigur cu ochi caprui nu e bine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu în loc de tip am citit lup laughing.
Păi bine sigur nu e, că dacă doreşti să o faci şi nu refuzi e act sexual voit, diferit de viol big grin.

| Zendaa a răspuns (pentru anonim_4396):

XD Si eu la fel, credeam ca e Twilight.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zendaa):

Interesant laughing!

| RobbyPh a răspuns:

Violat inseamna ca partenerul sa te ia sa faci sex cu el si tu sa nu vrei sau el si el sa insiste si u sa nu vrei si nu nu laughing asta inseamna violare. In cazul tau e alt cv u vrei poate el nu vrea daca vrei sa faci sex neaparat cu el dade la el cand sunteti amandoi pune-i mana pe p**** si din astea si asa incepe happy Succeslaughing Funda;>

| Micut123 a răspuns:

Opaaaaaaaaa ma violeaza, ma violeaza! Da nu sariti ca imi place laughing))))))))))))))))))

| Capsuniq a răspuns:

Doamneelaughing asa coopilltime out