| AdelinaPaula a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un bumerang nou. Cum pot sa scap de cel vechi? [T/A]

6 răspunsuri:
| Reznov a răspuns:

1.Il poti arunca intr-un loc de genu' :prapastie,rau,acoperisul blocului, copac, canalizare.
2.Il abandonezi pe un scaun in :autobuz, tramvai, metrou.
3.Il distrugi : Dai cu piatra pana crapa,il pui in fata unei masini,il arzi,trantesti frigiderul peste el, tragi cu pistolul in el, il legi de o pocnitoare, il tai cu drujba.
4.Il ingropi in curte sau in fata blocului.Il pastrezi in raft.
5. Spargi un geam cu el.(crede-ma nu o sa il mai vrei inapoi)

Hai succes!

| Octavian007 a răspuns:

Il arunci spre profa cand vrea sa puna o nota proastalaughing)

| debby13 a răspuns:

Il arunci cat poti tu de departe1laughing

| ZoOzOLe a răspuns:

Du-te la programul rabla pentru bumerange iti fac si reducere

| camy417 a răspuns:

Du-te in ungaria, arunca-l in Romania si o sa se intoarca peste 100 de ani big grin

| Pustoaicaaaaaa a răspuns:

Mergi la magazin si il pui pe cel vechi pe raft in locul celui nou si gata

Întrebări recente