| Dorel_5428 a întrebat:

Vreau sa-mi fac o prietena da` nu gasesc, vreau sa-mi fac o prietena da` nu gasesc, toate fetele si apeleze la mini`!

9 răspunsuri:
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Ti-o dau pe soacra-mea! Ia zii...stii sa dai cu sapa?

| NoChanceForUs a răspuns:

Sfanta Boaba de fasole facatoare de vin din apa de balta si coniac din apa din acvariu, am gasit mire pentru fata ta, Muma Padurii!

| Deyutza a răspuns:

Caută în continuare...happy

| BruneTTe a răspuns:

In primul rand e veche duma. Si in al doilea rand, daca ai fi vazut interviul acela de 20 de minute sigur ai fi vazut ca are suflet mult mai bun decat noi toti. Deci lasa-te.

| Ana213 a răspuns:

La ce fete is pe aici s-ar putea sa te sperii... ai grija ce iti doresti ca s ar putea indelini

| ElySiKazy a răspuns:

E expirata faza oh go on

| Dollicious a răspuns:

Nu mersitonguehappy

Răspuns utilizator avertizat
| DeEAஐ a răspuns:

Penibil! mai lasati-l naibi in pace!