| Bya132 a întrebat:

Vreau să vă zic, mesajul acestui pupîncurist ma emoționat până la lacrimi. http://i.imgur.com/AQtrN.png. Pe voi nu? În ceea ce privește gramatica. x_x... E VARZĂ!

8 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Nu, de ce să mint?

| FucktheSystem a răspuns:

Și eu plâng, plâng că există așa specimene pe fața pământului. Trist.

| giuly a răspuns:

Cred că ai face inundaţie dacă ai şti ce invitaţii înapoi la origini şi ce declaraţii de dragoste (în special pentru mama) primesc de la toţi cocalarii nefericiţi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MUADUHAEFIHEFUAdhkesufgzsjyhrfgbrjhsfbdsjfnsrgfsf/.

| Radioactive a răspuns:

Pe langa faptul ca lipsesc diacriticele, avea tastatura setata pe romana. Mare cascaval!

| Kate21 a răspuns:

Chiar deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Stii ceva, hai pleaca tu ca ma enerveyi. Pa!"
chatterbox nu mai poți tu de nervii ei.

| Bastet a răspuns:

S-a luat de sor' mea geamănă?:O

Întrebări recente