| chiftelutacrocanta a întrebat:

Vreau sa zbor in ceruri si sa trag soarele de urechi, dar mi-e frica sa nu-mi arda soarele trupul acolo sus, atat de tare o sa-mi arda trupul soarele daca merg acolo sus incat nici macar nu voi mai exista.Mai intai, soarele o sa-mi soarba toata transpiratia din mine, dupa care o sa ma nenoroceasca cu caldura aceea puternica. Spuneti-mi pe cine sa trag de urechi in afara de soare?

Răspuns Câştigător
| JetBlueJet a răspuns:

Poti desena un soare cu urechi si astfel nu vei mai fi nevoit sa tragi pe altcineva de urechi.batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| JetBlueJet a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Acum iti fac un soare cu urechi... si esti si tu cu el. big grin
*Ca oricum n-am ce face.

| moko a răspuns (pentru JetBlueJet):

Unde e butonul de like? laughing)

| JetBlueJet a răspuns (pentru moko):

? (-_-) Nu prea inteleg ce vrei sa zici cu "butonul de like"

| moko a răspuns (pentru JetBlueJet):

Mi-a placut raspunsul si cum toti sunt obisnuiti cu fb-ul, m-am gandit ca intrebarea asta ar fi ca un like pe fb. (poate m-am gandit prost laughing)

| JetBlueJet a răspuns (pentru moko):

A happy
Pai merci de "like" laughing

12 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar numai soarele ce are?

| Doub a răspuns:

Păi, abia devii şi tu mai crocant, care e problema?

| R0R0 a răspuns:

Trage stelele.

| Geanin a răspuns:

"Decat sa traiesti murind, mai bine as mori traind"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai,pe mine sa ma tragi la mal, da nu de urechi.

| Vlach a răspuns:

Poti trage de urechi planeta nibiru, e pe acolo pe undeva poate, daca nu:

()(°=°)(), asta e o planeta ciudata cu fațã si urechi, deci trage-o pe ea de urechi