| Mitsa a întrebat:

Vreau si eu id-urile celor mai importanti oameni de pe TPU laughing. Cum ar fi: Celor mai importanti din materia comicurilor [Mhn24, Cretaker si ceilalti], utilizatorul anului[Brigaela, NOname], expertii TPU[Legiuitoarea si ceilalti]. Va rog frumos!kiss. Fundita love struck

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mitsa explică:

Ziceti mss` ca v-am facut oameni importanti pe TPU tongue ...sau lasaaaa` happy

| Mitsa explică:

Daca unii se supara, vreau id-urile tuturor userilor de pe TPU! am considerat ca aici toti sunt importanti!love struck

| SaintJimmy a răspuns:

Vedetele nu dau ID-urile fanilor.
cool

| Pisicuța a răspuns:

Si eu unde sunt?! puppy dog eyes.glm
dar mai bine le-ai trimite mesajwinking

| Pisicuța a răspuns:

@ILoveTitanicForever mai intai da tu id si apoi mai vedemwinking

| Serena1993 a răspuns:

@Deea03

sa mor eu ca tot la asta ma gandeam

| ăăăă a răspuns:

Eu nu sunt un om important pe TPU kiss. dar ti-l dau sa imi vorbim, daca vrei adauga-l daca nu vrei, nu-l adaugawinking
viataesteverde
viataesteverde@yahoo.com

| AcidCuSange a răspuns:

Bona sera bellalaughing.
Trimite-le celor carora le vrei id-urile in mesaj privat [dupa accea trimite-le cuiva caruia vrei sa ii dai funda si ii dai funda ca pana la urma trebuie sa primeasca cineva una laughing]

| AcidCuSange a răspuns:

Pe al meu il ai deja, nu te mai deranja; x; x; x; x; x; x; x; xtongue:X

| Deea03 a răspuns:

Dar pe-al lui Băse nu il vrei?

| Razvan1807138078340 a răspuns:

The_Mihnea24 sau 17

| Niros19 a răspuns:

Ce zici de al lui Geoana da ce ai treaba numai cu ei?

| fluturas a răspuns:

Si eu nu-s om important pe TPU crying? vezi ca ma suparbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pazi_kloae@yahoo.com