| malina_9455 a întrebat:

Vreau si eu niste site-uri cu papusi virtuale dar sa imi explicati si cum sa umblubig grinlove struck

13 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Intra pe www.stardoll.com si pentru intrebari/detalii trimite mesaj privat.

| wanna_7811 a răspuns:

Www.stardoll.com e super:X.si mai stiu si www.ejocurifete.ro

| Ruxiire a răspuns:

Intra pe http://www.mvm.com/cs/ si detalii pe privat...

| tink a răspuns:

Roiworld.com

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Our world

| solange1adelyna a răspuns:

Intra pe www.ejocurifete.ro Pentru a face credite, trebuie sa joci jocuri sa faci schimb de pupici etc. Din creditele obtinute iti cumperi diferite obiecte:rochii, pantaloni, pantofi, ciorapi, acesorii, camere etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce vorbesti tu!

| AlinaCatana a răspuns:

Nu stiu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este pisicivirtuale sau stardoll supersecret lady popular mileyworld si rinhop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe lady popular e super

| AlexaDew a răspuns:

Intra pe ladypopular.ro (aceasta varianta este in romana). Dai la inregistreaza-te. Scri userul parola si email-ul. Iti alegi ce buze si ochi vrei sa aiba ii pui numele domnisoarei si apoi incepi jocul. Daca intri la scopuri iti arata ce trebuie sa faci ca sa treci la nivelul urmator. De la un anumit nivel poti sa iti iei casa si iubit. De la level 3 poti da comentarii, de la level 5 poti juca provocari, de la nivelul 10 poti vota alte domnisoare. Poti sa ii cumperi papusii tale haine de la mall-ul orasului. Atentie! Banii sunt limitati! Pentru inceput iti da 2.000$ si 8 diamante pecare le poti schimba in $. 1diamant=90$, dar poti dobandii bani din unele jocuri, sau la un anumit nivel te poti angaja. In fiecare zi trebuie sa iti hranesti domnisoara, sa o speli si sa o pui sa doarma. Poti sa iti iei animal. Poti sa iti faci cont si pe forum. ladypopular.ro si acolo ai ghidul incepatorilor. Pentru inceput vei primi un mesaj de la administrator si iti va explica cate ceva. Atentie! Nu ai voie de mai mult de un cont, altfel vei fi banata pana in 2016. Daca mai vrei informatii poti sa-mi trimiti un mesaj.

Întrebări recente