| Kazimir a întrebat:

Vreau si eu statusury tristutze sami impresionez colegy in lista! :X:X:X:X:X mersi :*:*:*

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Imi placea asta: Metilendioximetamfetmină (nu intreba)

21 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

*Sunt insarcinata... daca esti tatal pm *

| Kazimir explică:

La mine sau la tine?

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Kazimir):

Asa deci? bun...

| Kazimir explică:

Mda... ești troll din naștere sau așa ai fost crescut/ă?

| Kazimir explică:

Nu te-am jignit... *straight face*

| Pralină a răspuns:

Ce-ai patit Sapunel? cYnhe T3 Suphara?

| PotcaPădurii a răspuns:

M-am ranit(cu un cutit). Plang live...

| Ţepeşu a răspuns:

Am invatat ca nu poti face pe cineva sa te iubeasca... tot ce poti face este sa fi o persoana iubita, restul depinde de ceilaltzi.
Am invatat ca oricat mi-ar pasa mie... altora s`ar putea sa nu le pese...
Am invatat ca dureaza ani sa castigi incredere si doar cateva secunde s`o pierzi
Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata ci PE CINE ai
Am invatat ca nu trebuie sa te compari cu ceea ce pot altii mai bine sa faca. ci cu ceea ce poti sa faci tu
Am invatat ca nu conteaza ceea ce li se intampla oamenilor... ci conteaza ceea ce pot eu sa fac pentru a rezolva
Am invatat ca oricum ai taia... orice lucru are 2 fete
Am invatat ca trebuie sa te despartzi de cei dragi cu cuvinte calde... s`ar putea sa fie ultima oara cand ii vezi...
Am invatat ca poti continua inca mult timp... dupa ce ai spus ca NU MAI POTZI
Am invatat ca eroii sunt cei care fac ce trebuie, cand trebuie, indiferent de consecintze
Am invatat ca atunci cand sunt suparat am DREPTUL sa fiu suparat, dar nu am dreptul sa fiu si rau
Am invatat ca prietenia adevarata continua sa existe chiar si la distanta... iar asta e valabil si pentru iubirea adevarata
Am invatat ca, daca cineva nu te iubeste cum ai vrea tu... nu inseamna ca nu te iubeste din tot sufletul
Am invatat ca indiferent cat de bun iti este un prieten... oricum te va rani din cand in cand... iar tu trebuie sa-l iertzi pentru asta
Am invatat ca nu este totdeauna de ajuns sa fi iertat de altii... cateodata trebuie sa invetzi sa te iertzi pe tine insutzi...
Am invatat ca indiferent cat de mult suferi, lumea nu se va opri pentru durerea ta
Am invatat ca oamenii la care tii cel mai mult, iti sunt luati prea repede
Am invatat sa iubesc, ca sa pot fi iubit
Am invatat cca o persoana care este draguta cu tine, dar se poarta urat cu chelnerul, NU este o persoana draguta(foarte important... fi foarte atent la asta... nu exista exceptzii)
Am invatat ca cel mai bine e sa fi om, nu sa te gandesti mereu cum sa profiti de unul sau de altul
Am invatat ca daca vrei sa ai ceva trebuie sa luptzi si sa mergi inainte fara sa te uiti, sa ceri aprobarea celor din jur
Am invatat sa ma bucur de fiecare zi ca si cum ar fi ultima
Am invatat ca increderea se castiga
Am invatat sa accept
Am invatat sa traiesc
Am invatat ca daca`i ajuti pe altii din tot sufletul, primesti inzecit inapoi.

| Kazimir explică (pentru Ţepeşu):

Dudă, nu te-ai uitat la nume?

| Mindreader13 a răspuns (pentru Ţepeşu):

Văd că ai învățat ceva. laughing

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Mah thay chu lhama... Shine vhrea wheb?

| 3rdWW a răspuns:

Ohhh youu...
Ți-am văzut numele tocmai când mă pregăteam să te trimit în minunatul uter din care te tragi.
But don't be sad, you know it's never too late.

| Foxie2 a răspuns:

Imi cer scuze doritoarelor, azi am fost castrat e doar din cauza sotiei, copiilor, celor 3 amante si concubinelor. care si-au dat seama ca le insel :/ cum au putut sa-mi faca una ca asta?
http://www.youtube.com/watch?v=xwsGTK8lg8s

| Gandăr a răspuns:

Mayh ranith la c0ras0n, alta ca myne numay eh! :C

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

De ce nu ma iubesti?crying de ce m-ai facut sa sufar atata amar de vreme? de ce mi-am pierdut timpul sperand ca ma vei iubi?oh go on
esti un jeg` marssshhh maa!oh go on

| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns:

'Offhhh nhoo mhai pooth sha traiesch ajha!cryingcrying mhie dhor dhe thine nhoomay dhe thyneee!crying'

| Autumnfeelings a răspuns:

OOOOOOOOO nuh mai si tuh.

majusculetampite

| KoBrAVaSaluta a răspuns:

A murit Dumitrusad...Si-a murit in baiesad, Cu o mana pe clanta si una pe c**ie...crying

| TeChişÎnFreză a răspuns:

Scrisul tau te face trist instantaneu.

| Glamour612 a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? q=statusuri+triste Gasesti aici cate vrei sa impresionezi pe cine vrei! :)

| Kazimir explică (pentru Glamour612):

Dudă... categoria!