| ana19anamaria_5941 a întrebat:

Vreau si eu un site cu coafuri pentru par intre scurt si mediu (e aproape pana la umeri)video va rog big grin... funda pentru cele mai frumoase

14 răspunsuri:
| BogdaneluluI a răspuns:

Care-i poanta? De la ce vine 5941?

| anonim_4396 a răspuns (pentru BogdaneluluI):

Ana Maria are 19 si a trecut anul 1954winking

| BogdaneluluI a răspuns (pentru anonim_4396):

Si va veni sfarsitul lumii in 5941.
5941 este, de fapt, 1954, 1=0 (pe chestia aia unde scrii numere de la telefon)
9=z 5=k 4=i =>ZKI - Castraveti partenocarpici cu perisor
Acesti castraveti au fost interzisi in anul 5941, in universul paralel 19, gruparea anaanamaria. Acum, de ce au fost interzisi? Probabil au fost cauza deschiderii unor gauri negre incredibile.
Gandeste-te la un numar. Nu te-ai gandit la 3930, inseamna ca asta e numarul.
Daca scazi din 5941 3930, vei vedea ca sfarsitul lumii va fi in... 2011! Deci, deja a venit sfarsitul lumii, suntem doar niste umbre din capul unui copil cu paduchi si bafta la femei.winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru BogdaneluluI):

Bun deci nu o sa citesc tot si in legatura cu 'Bafta la femei' ai gresit eu sunt nu femeie, fata

| BogdaneluluI a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci, esti indragostita de un c8chil paduchios?

| anonim_4396 a răspuns (pentru BogdaneluluI):

Nu,de unde si pana unde ai ajuns la astalaughing

| BogdaneluluI a răspuns (pentru anonim_4396):

Am spus ca femeile sunt atrase de un copil paduchios, iar tu ai spus ca nu esti femeie, ci fata. Eu am spus ca doar femeile sunt atrase de Paduchila nu ca tu esti femeie, iar tu m-ai contraziz, zicandu-mi ca esti fata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BogdaneluluI):

Nu ma, ai zis ''Bafta la femei'' catre mine zi de ce ma rog as avea nevoie de bfta cu femeile la asta m-am referit.

| BogdaneluluI a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaaa! Deci tu esti un c8chil paduchios.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BogdaneluluI):

No sti ceva, du-te ca cu tine nu ajung la capat.

| BogdaneluluI a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, mai! Spuneam ca c8chilu paduchios are bafta la femei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BogdaneluluI):

Insfarsit mai lamuritwinking

| ana19anamaria_5941 explică:

Scuze categoria....am gresito

| Musique a răspuns (pentru ana19anamaria_5941):

Dacă ai greși categoria poți cere schimbarea ei la contact.