| anonim_4396 a întrebat:

Vrei sa te angajezi la mine la nightclub in ...Siria? Faci si tu niste banuti.

35 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ca bodiguard nu? Bwuahahah

| R0R0 a răspuns:

OMG!
Nu si tu rolling on the floor))))

| AvalohAlyn a răspuns (pentru R0R0):

Problema mea e ca toti au night-cluburile in Torino, eu il am in Siria..Afghanistan,Irak.
E o oferta 'avantajoasa'' pentru ca dau bonuri de masa, un tricou si cateva pistoale cu apa.

| R0R0 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Eu vreau pistoale adevarate.
Cum adica cu apa? rolling on the floor

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

Nu are ce să ne dea, eu i-am cerut 60 000 de dolari, şi nu avea! :O

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Eu vreau pistol! puppy dog eyes

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

Vreau şi eu pistol! puppy dog eyes
Dă-ne pistol! Acum! devil

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Am eu 2 revolvere, le aveam la avatar, unul e al tau. Prin fax sau cum sa ti-l dau?

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Hai la mine.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Uite acum ajuns, inca putin. S-a inventat fax-ul, ma scuteste de o deplasare, totusi!

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Stiu ca iti place sa faci sport.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Corect, foarte corect. Buna observatie de spirit, dar aici este deja cu totul altcevasmug

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Ce este?

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Lenea din capul meu!

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Bine atunci.
Nu am nevoie de pistolul tau.

| AvalohAlyn a răspuns (pentru R0R0):

Pistol cu apa minerala sau cu apa plata?

| R0R0 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Gloanțe!

| AvalohAlyn a răspuns (pentru R0R0):

Ce sa faci cu ele?
Ne aude SRI, CIA, FBI.

shhhhht.

laughing

Daca vrei cu apa sau cu suc Sprite.

| R0R0 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Cola

| Idkidk a răspuns:

Da, dar eu vreau condiţii!

| AvalohAlyn a răspuns (pentru Idkidk):

Ne pare rau.
Conditii nu avem. Avem insa razboi si teroristi=)
Depuneti-va CV-ul si va contactam noi, cu o mitralierarolling on the floor

| Idkidk a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Eu sunt teroristă, ce ştii tu? rolling on the floor
Mă treziţi la 8 : 30, îmi daţi ce e mai bun la micul dejun, apoi îmi daţi câţiva bănuţi, nu mulţi, 60000 de dolari, apoi vreau să mă uit la telvizor ( Samsung, 160 cm ), alături de un masaj la picioare şi un suc, şi chipsuri ( fără aer ), apoi mergem la plimbare, vreau bodygoard. Apoi când vin prânzul să fie făcut, apoi mănânc, apoi mă uit la un film, apoi merg în parc, apoi cina să fie făcută, şi jacuzzi mai vreau. laughing
Dacă îndeplineşti astea, vin la night-clubul tău.

| AvalohAlyn a răspuns (pentru Idkidk):

Ne pare rau, ne inchidem pravalia atunci. avem lipsa de fonduri.
EROR! Faliment.
Totusi mai avem o fabrica de sosete in Romania..Necesita doar rabdare.Si avem conditii de Evul Mediu. Daca vreti va dau si salariu minim pe economie, daca nu incercati in alta parte.
Multumesc.
Semnat managerul ''Sosetz''

| Idkidk a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Atunci, 7888888888 de lei salariul.

| AvalohAlyn a răspuns (pentru Idkidk):

Salariul minim pe economie sau o portie de nuggets si cateva tricouri
(suntem in insolventa)
Multumim pentru intelegere

| Idkidk a răspuns (pentru AvalohAlyn):

50 de euro pe minut.

| AvalohAlyn a răspuns (pentru Idkidk):

Euro de la jocul de societate Europolis, poate.big grin

| Idkidk a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Da,da. rolling on the floor

| SabinaQueen a răspuns:

Am si eu un night club in Vaslui
Daca vrei sa vii la mine la night club...
Faci si tu niste banuti...cinstiti

| asperger a răspuns:

Terminati-va cu prostia asta.AM COLEGI ce zilnic aproape intreaba asta

| MysteriousCat a răspuns:

Sunt de acord daca imi indeplinesti urmatoarele conditii:
-Daca ma deranjezi din somn te impusc
-Am dreptul sa dorm noaptea 20 ore pe zi
-Trebuie sa am la dispozitie cele mai sexy si mai scumpe rochii de pe piata indiferent de plata
-Vreau sa primesc pe card ZILNIC 100000 lire sterline ca altfel...
-Am nevoie de 100 bombe nucleare si 50000 pistoale
-Imi trebuie spatiu...ce zici de 3000 camere cu 200 metri lungime? Dar mai discutam pe urma
-Plus de asta primii 50 baieti, cei mai frumosi din lume(nu-mi pasa de unde ii iei, doar fa rost de ei).

Deci esti de acord? Sunt modesta, am cerut foarte putin.hee hee
Vine si restul listei pe drum.

| AvalohAlyn a răspuns (pentru MysteriousCat):

S-a inchis pravaliasad
Am intrat in insolventa.
(la auzul conditiilor tale)
Ne pare rau si va dorim succes in viata, mai este si pravalia de peste drum a lu' Sinestra.Incercati acolo
(concurenta asta)

| MysteriousCat a răspuns:

Dar am cerut asa putin... sad Nu e de mirare ca toti merg la Sinestra. laughing

| AvalohAlyn a răspuns (pentru MysteriousCat):

Noi putem sa va oferim doar echipamentul de lucru si o portie de nuggets.Restul,autofinantare propriesad

| MysteriousCat a răspuns:

Atunci...pa! straight face laughing