| CapraSexy a întrebat:

Vreti sa invatati ceva nou?
"Un studiu efectuat recent a arătat că există o legătură între lungimea degetelor de la mâini şi pofta de sex, atât la bărbaţi, cât şi la femei. Mai exact, cercetătorii au descoperit că cei care au degetul inelar mai mare sau cel puţin egal cu degetul arătător au o poftă de sex mai intensă decât a restului oamenilor."
*uitandu-se la degete* "De ce a trebuit sa vad stirea asta?"

Răspuns Câştigător
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Total irelevant... Toti baietii au o pofta de sex inexplicabila si de neoprit.

7 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

acel moment cand la mine e adevarat

| Geanin a răspuns:

Sunt på sexual...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

thinking Pai cam toti oamenii au cele 2 degete egale. Ce perversi suntem toti. Huuuuuaaaa! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Vreti sa invatati ceva nou?"
Nu, că e vacanță.

| FeliciaCorinaA a răspuns:

FUUUUUNDAAAAAAA! Pot sa fac un discurs de multumire?

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Mersi fain pentru funda! ( sfarsitul discursului)