| IronHere a întrebat:

Vreti sa mai fac si alte poezi despre noi si despre TPU? Cum e aceasta prima mea...,, CAPODOPERA" care am facut-o pentru TPU.Va mai pun odata linkul pentru cei care nu au citit-o: http://i.imgur.com/kOPiv.png
VRETI sa mai fac altele:

A) NU B)DA C) Nu mi-a placut de loc! VARZA! sa nu mai faci asa ceva

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Fragile a răspuns:

Buna!
Hmm.nu prea suna asa bine pentru ca prima strofa are 4 versuri si a doua 3.Si rime cu aceleasi cuvinte la primele 2 versuri. Dar oricum nu e nimic pentru ca asa faceam si eu la inceput.Asa ca iti dau B)DA.Mult succes in continuare si incearca sa le faci putin mai bine! Umpic de staruinta si o sa iasa ceva foarte frumos!
Numai bine. Wof! Wof!

| Elena1234456 a răspuns:

E draguta. thinking

| Hombre a răspuns:

A, B, C, cred ca esti beat si acum laughing La multi ani.

| zalisa a răspuns:

You sweetiebatting eyelasheshee hee
go and kill yourself.

| T30D0RA a răspuns:

Beeee

| IronHere explică:

Pai ori A ori B ori C?

| IronHere explică:

Recunosc ca nu a iesit prea bine. O sa fac alta mai frumoasa(sper si eu) asa ca asteptati TPU The Poetry2

| Madison a răspuns:

Nu stiti ce sa mai scoateti pentru niste faima pe site laughing

| Joint_4006 a răspuns:

Esti praf frate.

| BuddyWYou a răspuns:

Ma poezia e jalnika, nu te supara da mi-a placut tare mult aia cu tata Gates

Întrebări recente