| Prunela a întrebat:

Where the bad folks go when they die?

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Yeah,they don't go to heaven, where the angels fly...

17 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

In a room with shitty music...

| ViezurE a răspuns:

Where are the guns, where are the daggers?

| Ţepeşu a răspuns:

"Sunt aici, la mine sub tricou, rasuna-n minttea mea zi de zi ca un ecou. De ce sa sufar eu pentru voi, o zic din nou, bag ****-n lume si v-o fac cadou"
Http://www.youtube.com/watch?v=285OKea14Sc
here, mah babe...

| Polaris a răspuns (pentru Ţepeşu):

Moamă, cât de... jalnic.

| Deny1333 a răspuns:

Wherever they want to.

| CoquineNoire a răspuns:

Dupa vechea vorba "fetele bune ajung in rai, fetele rele ajung unde vor"...trage singur concluzia.

| totElodia a răspuns:

Shit, I thought they're comming to me.

| Prunela explică:

GUYS Y U NO LISTEN NIRVANA? Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| hideaway a răspuns:

TPU die. Here. Why is it called " All for one "?

| zăGhost a răspuns:

Ofc, vor atinge Nirvana. -.-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Where they came from...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vremea va fi aproximativa, cu vant moderat dinspre dosul meu spre creierul tau.
P.P. Cine ti-a spus ca ai umor a mintit. Doar cat sa nu-ti tai venele big grin

| Kazimir a răspuns (pentru anonim_4396):

Senzațional. KronstadtRevival printr-o intervenție a shamanilor din Amazon s-a ales cu un c0i în plus ca să-i egaleze masa cerebrală. Ce mai faci amice? Nu te-am mai zărit de mult pe acest plai mirific.
p.s. sper să vezi dincolo de graniță mesajul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kazimir):

Unicul neuron (pe care-l pun la lucru intens) inca mai functioneaza big grin
Bai Kazimire... am intrat si eu sa vad cum se mai distreaza lumea p-aici, si mi-au dat lacrimile de ciuda. Mi-e ciuda ca nu cunosc vreun medicament care sa-mi induca "nonumorul", poate ajung user-ul anului. Apoi, am mai intrat o data, ca sa-ti raspund. In rest, toate bune si la locul lor. Seara faina!

| Kazimir a răspuns (pentru anonim_4396):

Hehe. Și ziceai mai demult că mă complac și mă cobor la nivelul pupincuriștilor prorpii. Ei bine află că acum am mulți hateri care nici măcar n-au ajuns la pubertate. Singurul motiv pentru care mai stau pe site e să-i fac să-și bage propriile organe de reproducere în cuptoru de microunde de ciudă/ură. Și app pierzi categoria religie... e un dar "divin" de a râde în hohote de îndoctrinații mădularului meu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kazimir):

Kazimire, no pain no gain. Cateodata trebuie sa coboram in beci ca sa putem vedea cerul. Poate suna tampit, dar asta cred. Seara faina!winking

| yrynica a răspuns:

In hell...