| AnneBre a întrebat:

Wtf? D: Chiar toată lumea mă urăşte?
http://i.imgur.com/g14ao.png

31 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...welcome to my world!
La mine se aplica si in viata reala nu numai in virtual...

| AnneBre explică (pentru Apache):

În viaţa reală am început să mă obişnuiesc,
*forever alone*

| MyObsession a răspuns (pentru Apache):

Welcome in ma' world too
*foreveralone*

| lalalalallll a răspuns:

Pe mine nu mă urăște nimeni. smug

| AnneBre explică (pentru lalalalallll):

Da...şi trebuia să te lauzi tu.

| MâţulMov a răspuns:

Din fericir nu. Nu stiu cine ma are pe mine la ignor laughing

| MyObsession a răspuns:

Ăm,site-ul e înfiinţat de Clannad.Admini epurilă şi Mihnea.

| AnneBre explică (pentru MyObsession):

Şi gogoşile?

| MyObsession a răspuns (pentru AnneBre):

Flavius17.

| MyObsession a răspuns:

Gogoşi vs Cartofi.
Este o bătălie.
Epurilă Mihnea şi Clanny, cu adepţii lor ai cartofilor, plănuim să cucerim lumea!

| Foxie2 a răspuns:

Welcome in my life.

| AnneBre explică:

1. Nu e facebook-ul ei.
2. Dacă pagina se cheamă ''Cartof'' logic că are poze cu cartofi.

| Holocaust a răspuns:

şi mie mi-a dat ignore unu'. Cică's satanistă.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Cristianne a răspuns:

Oooh,mie mi-au dat ignore mai toți creștinii b-)

| Bogdanux a răspuns (pentru Cristianne):

Aceeasi soarta. \dancing

| AnneBre explică (pentru Cristianne):

Eu nu ţi-am dat. D:

| Cristianne a răspuns (pentru AnneBre):

Tu ești de treabă.hee hee

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Eu nubig hug
imi place cum i-ai redecorat fatablushing nu stiu dc, dar ii da o nunanta de mai putin proastathinking
@Apache.nu esti singurulsmug

| AnneBre explică (pentru GoAndFuckYourselfWithAKnife):

Da.Şi tu ai o poză...interesantă.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns (pentru AnneBre):

Adica?:3

| SomebodyWhoIsHere a răspuns:

Nu.

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!
(robotelul e tampit)

| Ramonaaaa a răspuns:

Nu ştiu ce să zic.În general, caut decât să ajut cum pot şi nu să critic useri care poate au şi ei o oarecare contribuţie pe acest site, dar trebuie să recunosc că de când ţi-am citit răspunsurile mi s-a părut că nu ai mai mult de 12-13 ani,nu ai o viaţă sociala,încerci să dai răspunsuri pe la T/A(categorie la care nu răspund dar o urmăresc din umbră)care să stârnească râs şi comentarii de ''admiraţie'' dar nu reuşeşti(cel puţin în opinia mea).
Din ce am văzut în răspunsurile tale,nu ajuţi ci dai răspunsuri care se vor amuzante dar nu sunt(cum am mai spus!),pui întrebări legate de utilizatorii TPU sau de alte chestii care se petrec pe TPU ca şi cum ai trai doar pe acest site,ca şi cum i-ai cunoaşte în real-life,ca şi cum ai avea o strânsă legătură de prietenie cu ei(come on,nici nu îi cunoşti).
Pe bune, încetează. Încearcă să fii utilă sau nu mai sta pe acest site! Sau cel puţin încetează să te mai crezi amuzantă.
Gata, am spus tot ce aveam de spus. Sper să nu îmi dai ignore pentru că mi-am exprimat o opinie.
Baftă şi numai bine!

| AnneBre explică (pentru Ramonaaaa):

Ăh...nu ştiu de ce ţi-am citit romanul ăla. -_-
Uite ce e, eu nu mă dau amuzantă. Sunt pe site-ul ăsta ce sunt şi în realitate. Nici să fiu admirată nu vreau. Sunt ceea ce sunt şi nu mă voi schimba pentru NIMIC. Viaţă socială am şi stau destul de bine la capitolul ăsta. Oricum, eu din răspunsul tău îmi dau seama că nu vrei decât să pari inteligentă. Ignore nu îţi voi da pentru că nu apăs pe butonul ăla decât la persoanele care fac categoria asta să fie un nimic. Faptul că mi-ai spus toate chestiile astea nu mă deranjează. happy

| Ramonaaaa a răspuns (pentru AnneBre):

Hey,poate am avut o impresie greşită despre tine dar cel puţin aşa mi s-a părut.Nu vreau să par inteligentă, decât spun ceea ce gândesc.
Peace ^^

| AndreeaLove10 a răspuns:

Lasa-i in ale lor!

| SimpleGirl408 a răspuns:

Bună! Nu trebuie să te superi deoarece aceste persoane nu te cunosc atât de bine încât să-și creeze o impresie despre tine! Nu îi băga în seamă! Atâta timp cât ești prețuită de cineva, nu trebuie să îți bați capul cu niște ignoranți!