| anonim_4396 a întrebat:

Wtf?

http://i.imgur.com/nXApS.jpg

Întrebare:Tu ai adăuga`o ca prietenă?

23 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Dar dacă ai avea un prieten care-şi spune Dan Bieber, ce ai face?

| Sconcsiş a răspuns:

I-am trimis Friend Request. Sper să accepte.

| Criiiiiiiis a răspuns:

In niciun caz

| Puţifer a răspuns:

Da.

când o zbura porcu'

| Puţifer a răspuns:

@miaunica
bun.
atunci, când o zbura' Justina Biberona.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Da...

De unde! De parca nu ne cunosti... (majusculute, punctulete, semne de dialog, numere, litere, cuvinte si alte din alea)

| RockaruL a răspuns:

Da!

Cand o avea Basescu plete.

| Șâret a răspuns:

Am adăugat-o.Și m-a omorâââââââââââât! Luați-o de pe mine, m-a sechestrat și mă obligă să ascult Gaystin în căști, la maxim.Va distruge Universul! Omorâți-oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
*după 2 zile* : oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

| AnneMarri a răspuns:

NU! De ce? Mi s-ar strica PC-ul care abia l-am adus de la reparat când am dat click pe profilul ei...

| pwp a răspuns:

Sigur ca nuuuu

| MiHaI a răspuns:

E un om oarecare

| Bizzareq1 a răspuns:

Mai întrebi...

Răspuns utilizator avertizat
| PiluLă a răspuns:

Săă moara gibilan pe sistem turbo că NU!

| AliceInMordor a răspuns:

Daaa...

cand o sa-mi creasca un c'oi in frunte

| LadyInBlack a răspuns:

Da...as rade de ea si fatalau si dupa as da la "Unfriend".hee hee

| Andreea114820 a răspuns:

Da
cand va ploua cu covrigi

| Ieatchocolateateveryhourintheday a răspuns:

Nu dau add la necunoscuti smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iar?

* nu, nu iar din nou rolling eyes *

| xLove a răspuns:

Da. Gusturile nu se discuta. Nu sunt fan JB, dar nu am nimic cu el. Nu vreau sa imi fac o parere gresita. Daca fata aceea de pe Fb este o persoana sociabila, prietenoasa da, as adauga-o. Pacat ca fanele lui JB nu au mai mult de 10 ani ca sa pot vorbi cu una dintre ele ''ca fetele''.

| Loora a răspuns:

Nu. Da dovada de fata disperata laughing! Cum sa iti pui poza cu retardu` ala... LoL