| Cristian_Tasca_1979 a întrebat:

Ziceți 4 bancuri nu murdare Cu cuvinte urate

2 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Bancuri noi
la o agentie de turism merg 2 oameni +basescu
primul spune
-as dori un bilet catre Australia, cat costa?
femeia de acolo:
-500 de euro
-cum asa mult, nu mai i-au de aicie asa scump
-daca este de aici pana acolo
AL DOILEA:
-cat costa de aici pana in U.S.A?
-1000 de euro
-ce scump e nu mai i-au de aici
-e de aici pana acolo, mult de tot
BASESCU:
-cat costa 1 bilet pana in Anglia?
-1 euro.
-cum doar atat fata de cei din fata?
-suntem in aceeasi retea
- oooooooooookkkkk

Un betiv, un poponar si un fumator, dupa moarte se roaga de Sf. Petru sa ii mai lase sa traiasca, Sf. Petru il lasa daca promit ca betivul nu mai bea, poponarul nu se mai arde in fund, si fumatorul nu mai fumeaza.
zis si facut, Sf. Petre ii lasa pe pamant, si le da momeala.
- La o carciuma scrie : Bautura gratis, merge betivu si bea si moare, pe drum fumatorul vede o tigare pe jos.la care poponarul : - Nu te apleca ca murim amandoi laughing)))))

Un tigan vrea s-si cumpere un televizor. Se duce la magazin si intreaba
- televizoare color aveti?
vanzatoarea ii raspunde:
- da!
- atunci dati-mi si mie unu galben

Niste reporteri sau dus la un batran de 102 ani pentru. ai lua un interviu.Reporterul ii zice-ziceti-mi si mie o amintire frumoasa din viata dumneavoastra. -pai odata o fost la noi in sat cand so pierdut o vaca si am cautat-o prin munti prin vai si cand am gasit-o neam strans toti in jurul ei si am f*tuto. Hai bine dar alta amintire mai frumoasa nu aveti? ba da! O fost odata la noi in sat cand s-a pierdut o fata si-am cautat-o prin poieni prin livezi dar pana la urma am gasito.Si cand am gasit-o neam strans toti in jurul ei si-am f*tuto. daca astea sunt amintirile dvs. frumoase atunci ziceti-mi o amintire urata din viata dvs. Odata la noi in sat m-am pierdut eu!

| Mazzenine a răspuns:

Caută pe Google bancuri cu bebeluşi morţi.