| LauraLl a întrebat:

Ziceti'mi si mie de ce lucru sunteti dependenti big grin

Răspuns Câştigător
| GeoXD a răspuns:

De muzica.

27 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Sunt dependent de scoala

e T/A duda

| Bastet a răspuns:

De prostie.mă defineşte

din seria "ma urăsc"

| giuly a răspuns:

De telecomanda cu care dau oamenii pe "mute" cand ma enerveaza.

| NOBODY a răspuns:

@EVERYBODY
alcool si.îmi pare rău dar computerul meu nu citește acest nume

| DaVà a răspuns:

Sunt dependent de mama love struck

Răspuns utilizator avertizat
| AudImagini a răspuns:

Eu sunt dependentă de răspuns la întrebări stupide...

| EVERYBODY a răspuns:

Alcool si...Nobody blushing

| EVERYBODY a răspuns:

@NOBODY...cu atât mai rău pentru tine

| 3rdWW a răspuns:

De buda

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

De droguri

| MBG a răspuns:

De TPU

| Jazzooohs a răspuns:

De telefonbatting eyelashes

| Licuriici a răspuns:

Laptop,Muzica,Coca Cola,Role,TPU,Barn Buddy,Facebook,Robotzii,Poze,Telefon, Mp4, Dulciuri(nu exagerez), Blog, Tampenii. straight face Da! sa nu uitam de marijuana laughing T/A yawn

| Alyra a răspuns:

Eu una sunt dependenta de paine. Efectiv nu pot renunta la paine sub nici o forma.crying
Dar tu?

| Caricatură a răspuns:

De faptul ca ma gandesc tot timpul de ce producatorii l-au facut pe prietenul lui Tarzan fata?

| LauraLl explică:

Eu cel putin nu pot renunta la chestia aia stupida care te enrveaza mai mereu insa care mie imi place :TRISTETEA sad

| LauraLl explică:

Sunt dependenta si de parkour...nu pot sa nu ies o zi fara sa dau macar un frontflip :d

| Shine a răspuns:

De Trivia/Amuzante.

| daniDeeDee a răspuns:

Telefon,pc,muzica,fotbal.

| ASIGURATORUL a răspuns:

Internetul

| alexgogo a răspuns:

Tutun.

| EuDuDa a răspuns:

De ciocolata, seminte si cola si BUDA:X

| Liviu a răspuns:

Rapp rull'z wtF?
:X

| StarMagda a răspuns:

De ciocolata love struck,Internet,TV,jocuri pe calculator,muzica,pian,dans,reviste,moda,pantofi laughing,filme,ador sa rad, IPhone-ul meu, etc. laughing

| anonima13 a răspuns:

De internet si de pozerolling on the floor