| Elena1234456 a întrebat:

Ziua buna se cunoaste de dimineata. ce bancuri bune mai stiti big grin? Incep eu:

Cica unu scapat de la nebuni pune ochii pe una pe strada. Tipa o ia la fuga, el dupa ea, ea fuge, el dupa ea, ea fuge, el dupa ea, ea se-mpiedica, el o ajunge:
-Femeie, esti vie?
Ea cu o ultima rasuflare:
-Da...
-Si de ce nu faci struguri?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

@Lady Gaga, nici mie nu mi s-a parut deloc amuzant bancul tau.

Un tip se duce la medic. Livid la fata el ii spune medicului ca are o mare problema:
- Dle doctor mi s-a albastrit un testicul!
Medicul da si-l controleaza, ii face analize si concluzioneaza ca trebuie neaparat sa-l taie. Il incurajeaza pe barbat ca celalalt testicul va face treaba singur, fara probleme.
Dupa un timp tipul se intoarce la medic cu aceeasi problema, ingrozit de-a dreptul. I se albastrise si celalalt.
Din nou analize peste analize. Medicul ajunge la aceeasi concluzie: trebuie scos si al doilea. Cu greu, doar ca sa scape cu viata, tipul accepta castrarea definitiva.
Dupa un timp se intoarce din nou la medic:
- Dle doctor mi s-a albastrit si penisul!
La care medicul:
- N-o fi de la blugi?

9 răspunsuri:
| Elena1234456 explică:

O femeie batuta rau se duce la doctor.
Doctorul:
-Ce s-a intamplat?
-Nu stiu ce sa ma mai fac. De fiecare data cand sotul meu vine acasa baut, ma bate de ma rupe.
-Am un leac foarte bun pentru asta. Cand sotul tau vine acasa baut, tu
imediat iei o cana de ceai de musetel si faci gargara si tot faci gargara.
Doua saptamani mai tarziu, femeia, aratand proaspata si renascuta, se
intoarce la doctor.
-A fost o idee stralucita. De fiecare data cand sotul meu venea acasa
baut, eu faceam doar gargara cu ceai de musetel, si el nici macar o data nu m-a atins.
-Vezi daca-ti tii gura?

| LaMLaMlaMa a răspuns:

Ce e asa de amuzant? nu am gasit nimic amuzant.

Banc:

Intr-o biserica, Gigi Becali se ruga alaturi de un amarastean.
Gigi Becali:-Doamne DUmnezeule, ajuta-ma cu 1. 000. 000 de dolari, sa scap de faliment, sa imi refac afacerile... fa ceva Doamne...
amarasteanul:-Doamne Dumnezeule, ajuta-ma cu 10 dolari, sa am ce da azi la copilasi, si poate maine imi gasesc ceva de lucru, fa ceva Doamne...
Becali nu se mai poate ruga de nervi, baga mana in buzunare si:-Auzi bai zdreanta, ia de de aici 10 dolari si lasa-l pe Dumnezeu sa se concetreze!

| georgesur a răspuns:

Ion afla de la o ghicitoare ca mai are de trait doar 24 ore. Ii povesteste despre tragica prevestire sotiei si ii propune sa mai faca o data dragoste. Ea este de acord.
Peste 6 ore, Ion ii spune din nou:
- Iubito, stii, mai am doar 18 ore de trait. Crezi ca am putea sa mai facem dragoste inca o data?
Sotia este din nou de acord.Cand se duce la culcare, se uita la ceas si vede ca acum au mai ramas doar 8 ore. Atunci ii spune sotiei:
- Iubito, te rog... inca o data inainte sa mor.
- Bineinteles, dragul meu! Apoi sotia se intoarce cu spatele si adoarme.
Ion, agitat, nu poate adormi! Vede la un moment dat ca au mai ramas 4 ore... O trezeste pe sotie:
- Iubito, mai am doar 4 ore. Crezi ca am putea...
Sotia se ridica si spune:
- Uite care e treaba Ioane, eu trebuie sa ma trezesc maine dimineata, tu nu!

| ary a răspuns:

Unde se afla punctul G la femei?
In lumina ultimelor cercetari... s-a descoperit ca el este situat... la sfarsitul cuvantului SHOPPING!

| Ea12345 a răspuns:

Foarte bun bancul lui Cami rolling on the floorrolling on the floor

| LaMLaMlaMa a răspuns:

E bine cami imi place bancul tau. dar ce? am spus si eu un banc.ai ceva cu mine? vai ce mi-e frica. mie asa de frica incat imi vine sa stau sub fusta mamii.asta crezi? NUU!

cami
| cami a răspuns:

@lady, dar ce ti-e asa frica? Am zis eu ca te bat?

| oanecorleone a răspuns:

Un arab (Aly) se indragosteste de o romanca.
Fata se gandeste sa ii faca cunostinta lui Aly cu mama sa.
Cand se intalneste mama cu Aly ii spune.
Mama:-Aly daca tu ii iei ficei mele un BMW o las sa se casaoreasca cu tine.
Aly:-Aly iubeste, Aly doreste, Ali cumpara masina.
A doua zi aduce masina.
Mama:-Aly da ii iei ficei mele o casa la munte o las sa se casatoreasca cu tine.
Aly:-Aly iubeste, Aly doreste, Ali cumpara casa.
A doua zi Aly vine cu cheile casei.
Mama:-Aly eu o las pe fata mea sa se casatoreasca cu un barbat care are penisul de 30 de cm.
Aly:-Aly iubeste, Aly doreste, Aly mai taie.

| Christinne8 a răspuns:

O blonda la inmormantare.
La un moment dat o intreaba un barbat : nu va suparati, cine a murit?"
la care blonda: cred ca cel din costiug.