| bebe1000 a întrebat:

A fost cineva de curand in Roma? Daca da cam care au fost costurile pe zi? Plec in ianuarie si as vrea sa imi fac o idee daca 600 e pentru 6 zile ar fi suficienti
Ps daca ati fost si mai aveti sfaturi va multumesc anticipat daca le lasati aici

5 răspunsuri:
| haileewatson a răspuns:

600€ ca bani de buzunar e ok, inseamna 100€ pe zi. Depinde ce vrei sa faci, cat de multe locuri vrei sa vizitezi. De ex un bilet la Muzeele Vaticanului e €17. O masa de 2 pers la un restaurant in medie cam 20€-€40.

Daca €600 inseamna si cazare si bani de buzunar, nu e suficient.

| bebe1000 explică (pentru haileewatson):

Doar mancare transport vizite... cazarea nu intra in calcul

| IarsiIar a răspuns (pentru bebe1000):

Ai pe cineva acolo sau ai gasit o cazare ieftina?
Daca stii o cazare ieftina si buna, te rog sa-mi spui si mie. Multumesc.

| bebe1000 explică (pentru IarsiIar):

Am gasit pe booking " Hotel Chicago " 220 6 nopti, revin dupa cu un feedback

| IarsiIar a răspuns (pentru bebe1000):

Multumesc. Astept.
Vacanta placuta!