| tomigirl a întrebat:

cine a fost la carnavalul din venetia din februarie, poate sa-mi recomande niste hoteluri mai ieftine in acea perioada? si sa-mi dea niste detalii legate de carnaval? am vazut pe site-ul oficial din 2010 ca se plateste ceva, dar din cate am inteles se plateste participarea si inchirierera de costume.

Merci mult.

Răspuns Câştigător
| Onutzu a răspuns:

Eu am fost. Dar nu stiu cum sunt preturile la hotel in Venetia in acea perioada.Eu nu am stat la hotel pentru ca locuesc la 30 km de Venetia. Dar daca vrei sa ajungi la carnaval in 2010 poti sa te cazezi la hotelurile din apropierea venetiei pentru ca e mai ieftin si ai autobuze la interval de 20 minute spre Venetia. Daca vrei mai multe informati da un mesaj in privat

6 răspunsuri:
| hanry a răspuns:

Pai eu cand am fost am stat gratis sub un pod (sunt multenici nu-ti vine sa crezi cate) dar acolo era mai multa apa decat la bucuresti cand ploua. Aaa da si cel mai bun pod...hotel e oricare in afara de ila din centru acolo se aduna la lume si te vede.

P. S. Asculta ce iti spun.

| hanry a răspuns:

Pai eu cand am fost am stat gratis sub un pod (sunt multenici nu-ti vine sa crezi cate) dar acolo era mai multa apa decat la bucuresti cand ploua .Aaa da si cel mai bun pod...hotel e oricare in afara de ila din centru acolo se aduna la lume si te vede.

P.S. Asculta ce iti spun.

| Onutzu a răspuns:

Eu am fost. Nu fac misto.
Dar preturile la hotel nu stiu cum sunt in acea perioada.Pentru ca eu nu am stat la hotel locuesc la 30 km distanta de Venetia. Daca vrei sa ma intrebi ceva despre carnaval da un mesaj in privat.

| deea_6152 a răspuns:

Am vrut si eu sa merg acum in feb si am cautat pe forumuri pareri ale celor care au fost dar m am razgandit.prea frig. da o cautare pe google carnaval venetia forum si o sa gasesti multe pareri. bafta

| alexa a răspuns:

Hotelurile din Venetia sunt destul de scumpe. Te sfatuiesc sa te cazezi in localitatile din apropiere.Sunt hoteluri mai dragute la preturi mai mici si poti ajunge cu trenul foarte rapid la Venetia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal eu am fost, merita sa te cazezi pe malul marii adriatice la hotel de 3 sau 4* foarte ieftine in perioada lui februarie, si e foarte liniste. La o ora cu vaporeto pana in vevezia si sunt abonamente pentru vaporeto de 15 euro pe trei zile, apropo camera de hotel gasesti la vreo 50 euro vreau sa iti mai spun ca am fost de trei ori si nu numai de carneval, dar de fiecare data primesc ceva nou si frumos, mai ales carnevalul 2010 este in perioada valentiens day. Nu poti sa mori pana nu vezi orasul venetia si mai ales varnevalul.